Czekoladowa suczka rasy Labrador Retriever dostępna w hodowli Passion of my life (ZKwP)

Hodowla Passion of my life (FCI) – Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP) Numer REGON stowarzyszenia: 000775511 Przedstawiamy czekoladową suczkę rasy Labrador Retriever, urodzoną w hodowli Passion of my life 13.03.2023 roku. „Grubcia” to suczka wychowana w domu, otoczona dziećmi, kotami i innymi psami. Jej umiarkowany temperament sprawia, że jest raczej spokojna niż szalona. Rodzice „Grubci” … Dowiedz się więcej

Labrador w Parku Lotników Polskich Kraków

Labrador w Parku Lotników Polskich Kraków

Park Lotników Polskich w Krakowie to fajna miejscówka dla psów labrador, które uwielbiają wędrować po śladach i zapachach pozostałych psin. Odwiedź z psem województwo małopolskie i wstąp tutaj, aby pochodzić razem z nim.

Dog park Kraków al. Jana Pawła II 232 Nowa Huta

Wybieg dla psów Krakow

Dog park w Krakowie, to miejsce stworzona dla psa, w tym Labradora. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Nowa Huta przy Nowohuckim Centrum Kultury Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Kraków ul. Strzelców 12 Prądnik Czerwony

Psi park Krakow

Psi park w Krakowie to miejsce, które polubi Twój Labrador. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Prądnik Czerwony przy Komisarjacie Policji III. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Kraków ul. Podmokła

Plac zabaw dla psów Kraków

Odwiedź ze swoim Labradorem plac zabaw dla psów w Krakowie. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Borek Fałęcki Wschód. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Kraków ul. Kolista 1

Psi park Kraków

Psi park w Krakowie – Kobierzynie sprawdza się jako obiekt, w którym potrenujemy z labradorem agility. Wybieg zlokalizowany jest przy placu zabaw Pumptrack. Znajdziemy tu tor przeszkód dla psa. Sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Kraków al. Solidarności

Wybieg dla psów Krakow

Plac zabaw dla psów w Krakowie – Odwiedź ten obiekt jeśli planujesz szkolić wśród innych psów swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Zalew Nowohucki. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.