Dog park Kraków al. Jana Pawła II 232 Nowa Huta

Wybieg dla psów Krakow, Jana Pawła II 232, Nowa Huta, Nowohuckie Centrum Kultury, malopolskie

Dog park w Krakowie, to miejsce stworzona dla psa, w tym Labradora. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Nowa Huta przy Nowohuckim Centrum Kultury Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Kraków ul. Strzelców 12 Prądnik Czerwony

Psi park Krakow, Strzelców 12, dzielnica Prądnik Czerwony, Komisariat policji III, malopolskie

Psi park w Krakowie to miejsce, które polubi Twój Labrador. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Prądnik Czerwony przy Komisarjacie Policji III. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Kraków ul. Podmokła

Plac zabaw dla psów Kraków, ul. Podmokła, malopolskie

Odwiedź ze swoim Labradorem plac zabaw dla psów w Krakowie. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Borek Fałęcki Wschód. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Kraków ul. Kolista 1

Psi park Kraków, ul. Kolista 1, plac zabaw Pumptrack, małopolskie

Psi park w Krakowie – Kobierzynie sprawdza się jako obiekt, w którym potrenujemy z labradorem agility. Wybieg zlokalizowany jest przy placu zabaw Pumptrack. Znajdziemy tu tor przeszkód dla psa. Sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Kraków al. Solidarności

Wybieg dla psów Krakow, al. Solidarności, Park Zalew Nowohucki, małopolskie

Plac zabaw dla psów w Krakowie – Odwiedź ten obiekt jeśli planujesz szkolić wśród innych psów swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Zalew Nowohucki. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.