Psi park Kraków ul. Strzelców 12 Prądnik Czerwony

Adres

Psi park
ul. Strzelców 12
31-422 Kraków
Prądnik Czerwony
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park zlokalizowany jest przy ulicy Strzelców, Prądnik Czerwony Kraków. Idealne miejsce gdzie jest sposobność do woli wybawić i wybiegać swojego pieska nie przeszkadzając przy tym nikomu. Można tu również przyjść ze swoim Labradorem i socjalizować go z innymi psami. Psi park jest otwarty całodobowo, a wstęp jest bez opłat i społecznie dostępny dla właścicieli czworonożnych pupili. Ponadto są tu również składowe małej architektury jak ławki, kosze i altany. Powierzchnia skwerku dla czworonogich pupili ma murawę trawiastą, ale jest tu również piaskownica.

Skwerek dla psów w Krakowie został doświetlony, aby móc korzystać z niego po zmierzchu. Plac przeznaczony dla piesków jest ogrodzony, dlatego będące w nim psiaki mogą się bawić bez smyczy i nie znikną z oczu opiekunowi. Następnym istotnym wyposażeniem na placu zabaw dla czworonożnych pupili są kubły na ekskrementy pomagające utrzymać obiekt w ładzie. Niestety na tym placu zabaw dla psów nie znajdziemy atrakcji dla czworonogich pupili lubiących aktywne ćwiczenia. Natomiast parking samochodowy znajduje się tuż obok parku, a ciut dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: plac zabaw dla dzieci, skatepark, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha w Krakowie.

1 komentarz do “Psi park Kraków ul. Strzelców 12 Prądnik Czerwony”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.