Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Adres

Wybieg dla psów
ul. Dzieci Warszawy 24
02-495 Warszawa Ursus
Rejon Skorosze
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: kłody oraz kładka
 • Podłoże: trawa, ziemia
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: tak
 • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Dzieci Warszawy, 02-495 Warszawa, Skorosze, dzielnica Ursus, województwo Mazowieckie. Jest to średniej wielkości wybieg o powierzchni 1500 mkw. Mogą z niego korzystać zarówno właściciele dużych jak i małych psów. Wstęp do psiego parku jest możliwy przez całą dobę i jest bezpłatny. Powierzchnia wybiegu ma podłoże trawiasto-ziemne. Na wybiegu ulokowane są kosze na psie odchody. Jest to idealne miejsce, aby wybiegać labradora w Warszawie, a jeśli lubi sport i zabawę w psim towarzystwie, to z pewnością spodoba mu się ten obiekt.

Na powierzchni placu zabaw dla psów w Warszawie rozlokowano tor agility, na który składa się pochylnia prosta i kłody. Dla właścicieli czworonogów ustawiono wygodne ławki i kosze na śmieci. Całość ogrodzona jest płotem panelowym bez podmurówki o wysokości 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed samowolnym oddaleniem się psa. Dla właścicieli psów chcących skorzystać z wybiegu istnieje możliwość dojazdu komunikacją miejską. Autobusami linii Dzieci Warszawy nr 01 lub 02.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24”

 1. Fajne miejsce dla psów i bardzo dobrze że powstają takie inicjatywy. Chętnie odwiedzam ten wybieg z moim Goldenem już od małego szczeniaka. Dobrze jakby było więcej zieleni i miejsc zacienionych, bo w lecie nie ma się gdzie schronić przed słońcem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.