Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Adres

Wybieg dla psów
ul. Piaśnicka
61-243 Poznań
Chartowo
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, piasek, beton
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów w Poznaniu znajduje się przy ulicy Piaśnickiej, Chartowo. Z tego ogólnodostępnego wybiegu dla psów można korzystać całą dobę, a co warte uwagi bez opłat. Dodatkowo plac jest ogrodzony, dzięki czemu w trakcie igraszek psiak nie pobiegnie na ulicę. Małą architekturę dla właścicieli czworonogów stanowią tu ławki i kosze na śmieci. Ponieważ na opiekunie czworonożnego przyjaciela odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek posprzątania po swoim psie, zamontowano tu kubły na psie ekskrementy. Niestety na wybiegu dla psów nie zainstalowano atrakcji dla psów lubiących aktywne ćwiczenia. Nie mniej jednak jeśli tylko chcesz wybiegać lub socjalizować swojego labradora w Poznaniu to sprawdź to miejsce.

Nawierzchnia wybiegu dla psów zlokalizowanego na osiedlu Chartowo ma podłoże trawiaste z elementami z piasku i betonu. Psy, które nie wykazują zachowań agresywnych mogą na tym obiekcie hasać bez smyczy. Dzięki dużemu zacienieniu jest to świetne miejsce, aby wybiegać psa latem. Niestety plac zabaw dla psów nie został oświetlony i korzystanie np. w zimowe czy jesienne wieczory jest utrudnione. Tuż obok znajduje się parking dla aut, oraz kilka ciekawych miejsc: Fort IIa, plac zabaw dla dzieci, Park Os. Rusa – Os. Czecha.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.