Labrador szuka odpowiedzialnych opiekunów

Hodowla Herbu Zadora posiada ponad 32 lata doświadczenia w hodowli labradorów. Poszukiwani są odpowiedzialni opiekunowie dla uroczych szczeniąt biszkoptowych, pochodzących od rodziców przebadanych i wolnych od dysplazji oraz chorób genetycznych występujących w rasie, takich jak prcd PRA, EIC, HNPK, CNM. Szczenięta są doskonale socjalizowane i wychowywane w kontakcie z dziećmi i kotami. Obecnie oczekują na … Dowiedz się więcej

Labrador w Parku Cytadela Poznań

Labrador w Parku Cytadela Poznań

Wiosna to chyba najlepszy okres, aby pozwiedzać z labradorem Park Cytadela w Poznaniu i zobaczyć żywą, wyrazistą zieleń, chociaż i inne pory roku również posiadają swoje zalety. Będąc z psem w województwie wielkopolskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Psi park Poznań ul. Grunwaldzka 104

Psi park Poznań

Psi park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Grunwald Południe na tyłach sklepu Lidl. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Dog park Poznań ul. Jasna Rola

Dog park Poznań

Dog park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Naramowice w rezerwacie przyrody Żurawiniec. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Poznań ul. Orzechowa 1

Psi park Poznań

Psi park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Dębiec w Parku Bambrów Poznańskich. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Dolna Wilda 87

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Dębiec w Parku im. Jana Pawła II. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.