Psi park Poznań ul. Grunwaldzka 104

Psi park Poznań, ul. Grunwaldzka 104, dzielnica Grunwald Południe, wielkopolskie

Psi park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Grunwald Południe na tyłach sklepu Lidl. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów, Poznań, ul. Piaśnickadzielnica Chartowo, wielkopolskie

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Dog park Poznań ul. Jasna Rola

Dog park Poznań, ul. Jasna Rola, dzielnica Naramowice, rezerwat przyrody Żurawiniec, wielkopolskie

Dog park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Naramowice w rezerwacie przyrody Żurawiniec. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Poznań ul. Orzechowa 1

Psi park Poznań, ul. Orzechowa 1, dzielnica Dębiec, Park Bambrów, wielkopolskie

Psi park w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Dębiec w Parku Bambrów Poznańskich. Zobacz co oferuje ten psi wybieg i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Dolna Wilda 87

Wybieg dla psów, Poznań, dzielnica Dębiec, Park im. Jana Pawła II, wielkopolskie

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Dębiec w Parku im. Jana Pawła II. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.