Labrador szuka odpowiedzialnych opiekunów

Hodowla Herbu Zadora posiada ponad 32 lata doświadczenia w hodowli labradorów. Poszukiwani są odpowiedzialni opiekunowie dla uroczych szczeniąt biszkoptowych, pochodzących od rodziców przebadanych i wolnych od dysplazji oraz chorób genetycznych występujących w rasie, takich jak prcd PRA, EIC, HNPK, CNM. Szczenięta są doskonale socjalizowane i wychowywane w kontakcie z dziećmi i kotami. Obecnie oczekują na … Dowiedz się więcej

Labrador Retriever FCI szczeniaki hodowla ZKwP

Hodowla Labradorów „Owocowe Wzgórze” zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce / FCI planuje zimowy miot o umaszczeniu czarnym lub brązowym. Szczeniaki mają pojawić się w styczniu 2022 roku. Rodzicami zostaną: Mamą zostanie suczka Labrador retriever BONA Owocowe Wzgórze, Ojcem szczeniąt będzie samiec Labrador retriever KUKI-Macho FCI (brązowego umaszczenia) z hodowli z tradycjami i doświadczeniem. Jak informuje hodowca rodzice są wolni od dysplazji stawów i mają wspaniały charakter.
Lokalizacja: Wielkopolskie, Dzięcielin

Labrador Retriever szczenięta biszkoptowe ZKwP FCI

Hodowla Tęczowy Gaj FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Kalisz planuje miot biszkoptowych labradorów. Szczeniaki mają pojawić się w marcu 2022 roku. Rodzicami zostaną: Mama suczka Labrador retriever : J Ch LONELY WITHOUT YOU Tęczowy Gaj „Patrick ( HD-B , ED 0/0 , EIC,PRA,HNPK- clear ), Tata samiec Labrador retriever : PL J CH West Sib Story ROCK`N`ROLL ( HD-A , ED 0/0 , EIC,PRA,HNPK- clear ). Lokalizacja: Wielkopolskie, Jarocin

Labrador w Parku im. Dzieci Wrzesińskich Września

Labrador w Parku im. Dzieci Wrzesińskich Września

Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i warto dokonywać ją też w Parku im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni, gdzie spotkamy innych opiekunów z psami czy roześmianą młodzież. Dla psów woj. wielkopolskie zapewnia wiele atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Miejskim im. Wojska Polskiego Krotoszyn

Labrador w Parku Miejskim im. Wojska Polskiego Krotoszyn

Definitywnie nie da się ustalić pory roku, w trakcie której Park Miejski im. Wojska Polskiego w Krotoszynie jest najładniejszy, dlatego też należy zweryfikować jego uroki latem, zimą, wiosną i jesienią i pospacerować z labradorem. Dla psa w województwie wielkopolskim znajdziemy dużo ciekawych miejscówek dla psów, które warto je zwiedzić.

Labrador w Parku im. Konstytucji 3 Maja Turek

Labrador w Parku im. Konstytucji 3 Maja Turek

Do Parku im. Konstytucji 3 Maja w Turku co roku przybywa wielu mieszkańców z labradorami chcących użytkować tę zieloną strefę przeznaczoną do relaksu. Warto też odwiedzić to miejsce, aby pospacerować z psem w woj. wielkopolskim.

Labrador w Parku Radolińskich Jarocin

Labrador w Parkui Radolińskich Jarocin

Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić Park Radolińskich w Jarocinie, aby delektować się spacerami z labradorem i odpoczynkiem pośród obfitej roślinności. W związku z tym odwiedzając z psem województwo wielkopolskie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku im. Romana Kowalczewskiego Wągrowiec

Labrador w Parku im. Romana Kowalczewskiego Wągrowiec

Park im. Romana Kowalczewskiego w Wągrowcu to miejsce, w którym można choć przez chwilę usiąść na ławce i odprężyć się wraz z labradorem w cieniu drzew w celu ochłody w trakcie letnich, gorących dni. Nie przegap tej miejscówki przebywając z psem w woj. wielkopolskim.

Labrador w Parku Miejskim Im. Jana Pawła II Kościan

Labrador w Parku Miejskim Im. Jana Pawła II Kościan

W Parku Miejskim Im. Jana Pawła II w Kościanie podczas spacerowania z labradorem napotkamy wiele frapujących miejscówek, gdzie możemy cyknąć pieskowi wyjątkowe fotki, po to by udostępnić je na blogu lub na instagramie. Przebywając z psem w województwie wielkopolskim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Łazienki Środa Wielkopolska

Labrador w Parku Łazienki Środa Wielkopolska

Park Łazienki w Środzie Wielkopolskiej wielu labradorom ten zakątek ewidentnie trafi w gusta zważywszy na fakt, że łatwo tu natrafić na innych czworonogich kamratów i pomachać do nich ogonem. Dlatego też odwiedzając z psem woj. wielkopolskie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku Miejskim Gostyń

Labrador w Parku Miejskim Gostyń

W Parku Miejskim w Gostyniu jest sporo superowych zakątków z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na moment i wyciszyć się wraz z labradorem w przyjemnej zieleni miejskiej. Przebywając z psem w woj. wielkopolskim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Jana III Sobieskiego Szamotuły

Labrador w Parku Jana III Sobieskiego Szamotuły

W Parku Jana III Sobieskiego w Szamotułach można razem z labradorem w spokoju klapnąć i odsapnąć od całego pośpiechu obecnego codziennie w mieście. Sprawdź tę zieloną przestrzeń będąc razem z psem w woj. wielkopolskim.

Labrador w Parku im. Ks. Dr Janusza Ostrowskiego Chodzież

Labrador w Parku im. Ks. Dr Janusza Ostrowskiego Chodzież

Park im. Ks. Dr Janusza Ostrowskiego w Chodzieży to cudne miejsce dla labradorów, które uwielbiają wędrować po śladach i zapachach pozostałych psiaków. W związku z tym odwiedzając z psem województwo wielkopolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Zwierzyniec Złotów

Labrador w Parku Zwierzyniec Złotów

Park Zwierzyniec w Złotowie to zharmonizowana miejska zieleń, która codziennie przyciąga mieszkańców lubiących spacery z labradorami. W związku z tym odwiedzając z psem woj. wielkopolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Pleszew

Labrador w Parku Miejskim Pleszew

Park miejski w Pleszewie to miejsce, gdzie można wraz z labradorem choć przez chwilę usiąść na ławce i odprężyć się pod drzewami dla ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Dlatego też odwiedzając z psem województwo wielkopolskie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku Miejskim Kalisz

Labrador w Parku Miejskim Kalisz

Dla psa labrador przesiadywanie w Parku Miejskim w Kaliszu to doskonała zabawa jak również możliwość progresu psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Przebywając z psem w woj. wielkopolskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Miejskim im. Generała Władysława Andersa Gniezno

Labrador w Parku Miejskim im. Generała Władysława Andersa Gniezno

Dobrym pomysłem jest zabrać labradora do Parku Miejskiego im. Generała Andersa w Gnieźnie. Spotkasz tu kolejnych właścicieli psów, z którymi będzie możliwość porozmawiać o czworonogich pupilach. Sprawdź z psem woj. wielkopolskie i zajrzyj tu, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku Siewcy Luboń

Labrador w Park Siewcy Luboń

Park Siewcy w Luboniu to miejsce, w którym można choć przez chwilę usiąść na ławce i odprężyć się z labradorem pod drzewem dla ochłody w ciągu letnich, gorących dni. Dlatego też odwiedzając z psem woj. wielkopolskie sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Cytadela Poznań

Labrador w Parku Cytadela Poznań

Wiosna to chyba najlepszy okres, aby pozwiedzać z labradorem Park Cytadela w Poznaniu i zobaczyć żywą, wyrazistą zieleń, chociaż i inne pory roku również posiadają swoje zalety. Będąc z psem w województwie wielkopolskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.