Labrador szuka odpowiedzialnych opiekunów

Hodowla Herbu Zadora posiada ponad 32 lata doświadczenia w hodowli labradorów. Poszukiwani są odpowiedzialni opiekunowie dla uroczych szczeniąt biszkoptowych, pochodzących od rodziców przebadanych i wolnych od dysplazji oraz chorób genetycznych występujących w rasie, takich jak prcd PRA, EIC, HNPK, CNM.

Szczenięta są doskonale socjalizowane i wychowywane w kontakcie z dziećmi i kotami. Obecnie oczekują na znalezienie nowych, odpowiedzialnych opiekunów. W hodowli dostępne są psy biszkoptowe oraz biszkoptowa suczka.

Ojciec i matka szczeniąt posiadają rodowody oparte o czołowe amerykańskie psy.

Osoby zainteresowane przyjęciem do swojego domu uroczego labradora, który będzie wiernym towarzyszem, mogą skontaktować się z hodowlą Herbu Zadora lub odwiedzić stronę internetową http://www.herbuzadora.pl/.

Zapewniane jest, że szczenięta trafią do kochających domów, które zapewnią im wszystko, czego potrzebują. Odpowiedzialne posiadanie psa jest priorytetem hodowli.

Serdecznie zaprasza się do odwiedzenia hodowli Herbu Zadora i poznania tych wspaniałych labradorów.

Labrador – Wielkopolskie Labrador – Poznań Labrador – Grunwald

Nazwa hodowli: Herbu Zadora FCI Nazwa stowarzyszenia (związku): Związek Kynologiczny w Polsce Numer REGON stowarzyszenia: 000775511

Dodaj komentarz