Psi park Poznań ul. Orzechowa 1

Adres

Wybieg dla psów
ul. Orzechowa 1
61-001 Poznań
Dębiec
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: poprzeczki do przeskoków, pochylnia, tunel, kładka
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Poznaniu, przy ulicy Orzechowej, osiedle Dębiec. Z tego miejskiego obiektu dla psów, który głownie jest pokryty trawą można korzystać całodobowo, a co warte uwagi darmowo. Znajdziecie tu wiele urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Opracowano wyjątkowy tor agility, którego składową są oryginalne przeszkody – poprzeczki do przeskoków, pochylnia, tunel, kładka. Dlatego też jeśli planujesz wybiegać lub poćwiczyć na przeszkodach labradora w Poznaniu odwiedź to miejsce.

Mała architektura tego placu zabaw dla czworonogów to: ławki, kosze na śmieci. Poprzez zainstalowanie właściwego ogrodzenia jesteśmy spokojni, że pies nie ucieknie bez zgody właściciela na zewnątrz wybiegu dla czworonożnych przyjaciół. Można tu energicznie spędzać czas ze swoim czworonożnym przyjacielem czy przeprowadzając socjalizację psa. Dlatego, że na właścicielu psa odwiedzającym ten obiekt spoczywa obowiązek uprzątnięcia po swoim pupilu, rozstawiono tu kosze na psie ekskrementy. Jednak brakuje tu oświetlenia aby móc odwiedzać park wieczorem. Kilka interesujących miejsc: plac zabaw dla dzieci, Park Bambrów Poznańskich, APR Arena Dębiec i parking dla aut umiejscowione są blisko parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.