Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Adres

Wybieg dla psów
ul. Przygodna 21
71-050 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, równoważnia, tunel, talerze
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Przygodnej 21, 71-050 w Szczecinie. Terytorium parku można zakwalifikować do parków średniej wielkości. Mogą w nim przebywać małe i duże czworonogi co jest istotnym aspektem dla ich właścicieli. Kolejną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bez opłaty. Ponadto podłoże psiego parku ma nawierzchnię trawiastą. Zdecydowanie każdy labrador w Szczecinie, który lubi sportowe zabawy odnajdzie się w tym miejscu.

Na terenie psiego parku w Szczecinie usytuowano tor agility, na który składa się równoważnia, tunel, talerze oraz kładka. Na pewno wygodne ławki i kosze na śmieci ucieszą właścicieli psów odwiedzających park. Całość ogrodzono płotem panelowym na wysokość 1,6 m będące skutecznym zabezpieczeniem przed ucieczką psa. Wejście dodatkowo osłonięte jest drewnianą wiatą. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu transportem publicznym linii 88 w kierunku przystanku Polskich Marynarzy 11. W pobliżu parku znajduje się przestronny miejsce parkingowe co jest koniecznym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć samochodem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.