Labrador w Parku Kasprowicza Szczecin

Labrador w Parku Kasprowicza Szczecin

W kierunku Parku Kasprowicza w Szczecinie każdego roku dociera wielu mieszkańców, którzy chcą użytkować zieloną strefę przeznaczoną do odpoczynku. Nie przegap tej miejscówki będąc z Labradorem w województwie zachodniopomorskim.

Plac zabaw dla psów Szczecin ul. Adama Asynka 2

Plac zabaw dla psów Szczecin

Plac zabaw dla psów w Szczecinie – odwiedź to miejsce aby wybiegać swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest na skwerze im. płk. Ryszarda Kuklińskiego. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Szczecin ul. Krakowska

Psi park Szczecin

Psi park w Szczecinie to idealne miejsce aby poznać innych miłośników psów labrador. Wybieg zlokalizowany jest w na dzielnicy Gumieńce. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Gnieźnieńska

Wybieg dla psów Szczecin

Wybieg dla psów w Szczecinie warto odwiedzić z labradorem, aby zapewnić psu odpowiednią dawkę ruchu. Wybieg zlokalizowany jest na dzielnicy Pomorzany. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Arkońska

Wybieg dla psów Szczecin

Wybieg dla psów w Szczecinie to fajne miejsce aby pobawić wybiegać i potrenować labradora. Wybieg zlokalizowany jest przy Lesie Arkońskim. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Szczecin ul. Kopalniana

Plac zabaw dla psów Szczecin

Plac zabaw dla psów w Szczecinie – odwiedź jeśli chcesz potrenować labradora. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Leśnym Zdroje. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Szczecin ul. Taczaka Pogodno

Psi park Szczecin

Psi park w Szczecinie to idealne miejsce dla właścicieli labradora, którzy chcą spotkać innych miłośników tej rasy. Wybieg zlokalizowany jest w Międzyosiedlowym Parku Rekreacyjnym. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Dog park Szczecin ul. Maciejowicka 36

Dog park Szczecin

Dog park w Szczecinie spodoba się każdemu labradorowi. Wybieg zlokalizowany jest na osiedlu Majowe. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Szczecin ul. Juliusza Słowackiego

Psi park Szczecin

Psi park w Szczecinie idealnie sprawdzi się, aby poćwiczyć w nim labradora. Wybieg zlokalizowany jest blisko ogrodu dendrologicznego im. Stefana Kownasa. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Dog park Szczecin ul. Fryderyka Chopina

Dog park Szczecin

Dog park w Szczecinie to fajne miejsce do ćwiczeń agility dla labradora. Wybieg zlokalizowany jest na ulicy Chopina obok masztu radiowego. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.