Psi park Szczecin ul. Juliusza Słowackiego

Adres

Psi park
ul. Juliusza Słowackiego
70-001 Szczecin
Łękno
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, pochylnia, kładka, poprzeczki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Szczecinie znajduje się przy ulicy Juliusza Słowackiego na osiedlu Łękno blisko ogrodu dendrologicznego im. Stefana Kownasa. Z miejsca dla piesków zadowolone będą osoby, które szukały strefy, gdzie jest możliwość wybiegania psa. Zamontowane ogrodzenie na około wybiegu dla psów udaremnia nieograniczone wyjście psiaków poza obiekt. Ponadto zainstalowano tu urządzenia do zabawy, tor przeszkód do psich ćwiczeń. Plac zabaw dla psów posiada m.in. równoważnie, pochylnie, kładkę, poprzeczki do przeskoków, które pozwalają uczyć zwierzaka niezwykłych sztuczek. Odwiedź to miejsce jeśli chcesz poćwiczyć agility z labradorem w Szczecinie.

Psi park na osiedlu Łękno w Szczecinie jest ogólnodostępny, bezpłatny i otwarty przez całą dobę. Głównymi urządzeniami małej architektury tego wybiegu dla piesków są ławki, na których można spocząć. Możliwość przebywania na wybiegu po zmroku daje zainstalowane oświetlenie. Powierzchnia skwerku dla psów ma podłoże piaszczyste i jest zacieniona co jest niewątpliwym atutem w upalne dni. Porządkowanie po swoim psie ułatwia oprzyrządowanie szczecińskiego wybiegu dla psów takie jak pojemniki z workami oraz kosze na psie ekskrementy. Kilka interesujących miejsc: Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa, Plac zabaw dla dzieci, staw Rusałka, a także parking dla samochodów umiejscowione są nieopodal wybiegu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.