Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Adres

Wybieg dla psów
ul. Okoniowa 20
91-001 Łódź 
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: pochylnia, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Okoniowej 20, 91-001 w Łodzi, dzielnica Bałuty. Jest to średniej wielkości wybieg położony nieopodal skweru Pstrąga. Wybieg nie jest ogrodzony, dlatego należy uważać, by nie zgubić swoich czworonogów z oczu. Ważnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo opiekunowie małych i dużych psów. Kolejną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Dlatego jeśli szukasz miejsca dla labradora w Łodzi, w którym pobawi się z innymi psami, sprawdź ten park dla psów.

Na terenie wybiegu rośnie trawa. W parku dla psów rozlokowano mały tor agility, na który składają się słupki do slalomu oraz pochylnia. Dla właścicieli czworonogów odwiedzających park niestety nie zainstalowano ławek. Natomiast zamontowane zostały kosze na psie kupy, dzięki którym właściciel wybiegu rozwiązał kolejny istotny kłopot. Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej w kierunku przystanku Zgierska. Nieopodal wybiegu znajduje się parking samochodowy co jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć własnym transportem. Wybieg nie jest oświetlony, co sprawia, że komfortowo można z niego korzystać tylko w dzień.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.