Labrador w Parku im. Adama Mickiewicza Łódź

Labrador w Parku im. Adama Mickiewicza Łódź

Park im. Adama Mickiewicza w Łodzi cechuje się otwartymi, szerokimi plenerami, idealnymi na wypad z labradorem lub aktywny odpoczynek. Sprawdź tą przyjazną miejscówkę dla psów w woj. łódzkim.

Plac zabaw dla psów Łódź ul. Żubardzka 2

Plac zabaw dla psów Łódź

Plac zabaw dla psów w Łodzi. Wybieg zlokalizowany jest w parku przy Żubardzkiej przy przecięciu z Inowrocławską. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Łódź ul. Liściasta

Psi park Łódź

Psi park w Łodzi to fajne miejsce aby zapewnić labradorowi dawkę ruchu. Wybieg zlokalizowany jest w parku Dolina Sokołówki. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów Łódź

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.