Plac zabaw dla psów Łódź ul. Zimna Woda 58J

Adres

Wybieg dla psów
ul. Zimna Woda 58J
91-172 Łódź 
Hotel Psia Chatka
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: płatny
  • Otwarcie: termin ustalany telefonicznie
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Zimna Woda w Łodzi. Wybieg prowadzony jest w ramach Hotelu dla psów Psia Chatka. Wstęp na obiekt jest płatny, a z miejsca można korzystać po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie z właścicielami. Na wyznaczonym terenie psy mogą bez ograniczeń pohasać bez smyczy co z pewnością jest atutem tego miejsca. Niestety nie wyposażono go w wytrzymałe i dostosowane dla psiaków różnych ras i wielkości przeszkody.

Natomiast zadbano o konieczne wyposażenie, które powinno znaleźć się na każdym placu zabaw dla czworonogów, czyli kosze na psie ekskrementy pomagające utrzymać miejsce w higienie. Obiekt ma nawierzchnię trawiastą. To miejsce to przede wszystkim punkt spotkań opiekunów piesków różnych ras, gdzie wymieniają się istotnymi informacjami dotyczącymi swoich czworonożnych pupili. Dodatkowo solidne ogrodzenie placu wybiegu dla psów zapobiega przed ucieczką piesków w nim przebywających poza wybieg.

1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Łódź ul. Zimna Woda 58J”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.