Psi park Kraków ul. Jerzego Samuela Bandtkiego 31

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jerzego Samuela Bandtkiego 31
33-332 Kraków
Bronowice Małe Wschód
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, przeskoki, huśtawka, kładka, pieńki, pochylnia, obręcz
  • Podłoże: trawa, ziemia, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Jerzego Samuela Bandtkiego na osiedlu Bronowice Małe Wschód, Kraków. Plac ma grodzoną powierzchnie, przez co w czasie igraszek i zabaw pies nie wybiegnie poza wybieg. Każdy właściciel Labradora będzie zadowolony, ponieważ plac zabaw dla psów wyposażono w wytrzymałe i dostosowane dla psiaków przeszkody. Rozmieszczono tu tor przeszkód do agility, na który składają się: słupki do slalomu, przeskoki, huśtawka, kładka, pieńki, pochylnia, obręcz. W tym miejscu czworonożni przyjaciele mają sposobność wybiegać się i socjalizować z psami, a właściciele porozmawiać z innymi miłośnikami czworonogów.

Skwerek dla psów w Krakowie działa całodobowo, a wstęp jest darmowy i publicznie dostępny dla właścicieli czworonogów. Aczkolwiek miejsce nie jest oświetlone i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest utrudnione. Darń trawiasta powleka znaczną połać parku dla psów. Ponadto odnajdziesz tu oprzyrządowanie małej architektury takie jak ławki dla opiekunów czworonogów przebywających w psim parku. Ponadto osprzęt krakowskiego wybiegu obejmuje pojemniki na psie odchody, pojemniki z woreczkami. Parking dla pojazdów znajdziemy tuż obok parku, a trochę dalej znajduje się obiekty takie jak: szkoła podstawowa nr 93 im. L. Rydla w Krakowie.

2 komentarze do “Psi park Kraków ul. Jerzego Samuela Bandtkiego 31”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.