Czekoladowa suczka rasy Labrador Retriever dostępna w hodowli Passion of my life (ZKwP)

Hodowla Passion of my life (FCI) – Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP) Numer REGON stowarzyszenia: 000775511 Przedstawiamy czekoladową suczkę rasy Labrador Retriever, urodzoną w hodowli Passion of my life 13.03.2023 roku. „Grubcia” to suczka wychowana w domu, otoczona dziećmi, kotami i innymi psami. Jej umiarkowany temperament sprawia, że jest raczej spokojna niż szalona. Rodzice „Grubci” … Dowiedz się więcej

Labrador Retriever czarne, biszkoptowe szczeniaki ZKwP

Domowa hodowla labradorów Podhalańska Bajka FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce planuje miot na lato. Szczeniaki mają urodzić się w lipcu 2021 roku, a spodziewany kolor maluchów to biszkopt i czarny. Rodzice: Matka suczka Labrador retriever JEMIOŁA z Doliny Kościeliskiej (FCI) Badania HD- A, ED -0/0, HNPK- N/N, PRA- N/N, HMLR- N/N. Ojciec samiec Labrador retriever AVALANCHE Kreuzburg (FCI) Badania HD- A, ED- 0/0, PRA- N/N, HNPK- N/N, HMLR- N/N, EIC- N/N
Lokalizacja: Małopolskie, Kościelisko

Labrador Retriever ZKWP (FCI) czarne, brązowy chłopiec

W hodowli Ranosz FCI zarejestrowanej w ZKwP oddział Nowy Sącz planowany jest miot zimowy. Szczeniaki mają pojawić się w grudniu 2021 roku. Spodziewane umaszczenie piesków to czarny i brązowy. Rodzice: Mama suczka Labrador retriever BONI Czekoladowa Czylaut , Badania, HD A, ED 0/0, prcd – PRA N/N, EIC – carries, Miopatia N/N. Tata samiec Labrador retriever Tornado Azgard, HD A, ED 0/0, prcd – PRA N/N, EIC – N/N, HNPK – N/N
Lokalizacja: Małopolskie, Słopnice

Labrador ZKwP / FCI szczeniaki czekoladowe biszkoptowe

Hodowla Thunderland zarejestrowana w ZKwP / FCI planuje zimowy miot psów Labrador retriever. Szczeniaki o umaszczeniu biszkoptowym lub czekoladowym mają pojawić się w grudniu 2021 roku. Rodzice: Mama: suczka Labrador retriever UNITRA Thunder-Poland Badania: przeswietlenie stawów biodrowych HD A = całkowicie zdrowa, przeswietlenie stawów łokciowych ED 0/0 = całkowicie zdrowa, postępujący zanik siatkówki prcd – PRA N/N = całkowicie zdrowa, Zapaść wysiłkowa EIC – N/N = całkowicie zdrowa, Parakeratoza nosa HNPK – N/N = całkowicie zdrowa, Tata: samiec Labrador retriever BOSS Thunderland Badania: przeswietlenie stawów biodrowych HD A = całkowicie zdrowy, przeswietlenie stawów łokciowych ED 0/0 = całkowicie zdrowy, postępujący zanik siatkówki prcd – PRA N/N = całkowicie zdrowy, Zapaść wysiłkowa EIC – N/N = całkowicie zdrowy, Parakeratoza nosa HNPK – N/N = całkowicie zdrowy.
Lokalizacja: Małopolskie, Skawina

Piękne czekoladowe i czarne szczenięta Labrador Retriever z hodowli FCI

Domowa hodowla psów rasowych Barwna Łąka FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział ZKwP rzeszów zapowiada wiosenny miot. Szczeniaki Labrador retriever czarne lub czekoladowe urodzą się w marcu 2022 roku. Rodzicami zostaną: Suczka Labrador retriever OH PRETTY WOMAN z Grodu Hrabiego Malmesbury „Masza” córka Championa Polski & Rosji HD-A – wolna od dysplazji biodrowej, ED 0/0 – wolna od dysplazji łokciowej, Samiec Labrador retriever Mallorn’s NOIT NOIR „Nutti”, HD-A – wolny od dysplazji biodrowej, ED 0/0 – wolny od dysplazji

Labrador w Parku miejskim Olkusz

Labrador w Park miejski Olkusz

Park miejski w Olkuszu to fajne miejsce dla labradorów. Dobrym planem jest zabrać psa w w tą zieloną przestrzeń pragnąć spotkać innych właścicieli psów, z którymi można porozmawiać na temat czworonogich pupilów. Zrób sobie wycieczkę po Małopolsce i odwiedź to miejsce.

Labrador w Parku Rodzinnym Uzbornia Bochnia

Labrador w Parku Rodzinnym Uzbornia Bochnia

Do Parku Rodzinnego Uzbornia w Bochni warto przybyć z labradorem o każdej porze roku, by napawać się urokliwymi pejzażami i ćwiczyć sport na dworze. Na pewno psu w woj. małopolskim również i to miejsce przypadnie do gustu.

Labrador w Parku Miejskim Gorlice

Labrador w Parku Miejskim Gorlice

Lato to chyba najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić Park Miejski w Gorlicach, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami z labradorem pośród bujnej roślinności. Opłaca się sprawdzić to miejsce, chcąc pospacerować z psem w woj. małopolskim.

Labrador w Parku Miejskim Skawina

Labrador w Parku Miejskim Skawina

Twój labrador chętnie będzie wracał do Parku Miejskiego w Skawinie wiedząc, że spędzone tu chwile zawsze są dla niego pełne wrażeń i radości. Będąc z psem w woj. małopolskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Miejskim Andrychów

Labrador w Parku Miejskim Andrychów

Dla psa Labrador przesiadywanie w Parku Miejskim w Andrychowie to super zabawa i możliwość rozwoju psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Dla psa województwo małopolskie oferuje wiele przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Miejskim Wadowice

Labrador w Parku Miejskim Wadowice

Park Miejski w Wadowicach warto odwiedzać z labradorem przez cały rok, by zachwycać się urokliwymi krajobrazami oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Odwiedź z psem województwo małopolskie i wstąp tu, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Jana Albina Goetza Brzesko

Labrador w Parku Jana Albina Goetza Brzesko

Park Jana Albina Goetza w Brzesku to fantastyczne miejsce dla Labradorów, gdzie zawsze spotkamy innych wędrowców z czworonogami, które lubią zabawę w towarzystwie. Dla psa woj. małopolskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Lotników Polskich Kraków

Labrador w Parku Lotników Polskich Kraków

Park Lotników Polskich w Krakowie to fajna miejscówka dla psów labrador, które uwielbiają wędrować po śladach i zapachach pozostałych psin. Odwiedź z psem województwo małopolskie i wstąp tutaj, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Strzeleckim Tarnów

Labrador w Parku Strzeleckim Tarnów

Pies Labrador bezapelacyjnie polubi Park Strzelecki w Tarnowie, zawsze można spotkać tu bratnią duszę do figli, lub odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych kształtach i zapachach. Odwiedź z psem województwo małopolskie i wstąp tu, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza Nowy Targ

Labrador w Park Miejski im. Adama Mickiewicza Nowy Targ

Park Miejski im. Adama Mickiewicza w Nowym Targu jest wręcz doskonałym miejscem, by zacząć socjalizację szczeniaka labradora zważywszy, że na tym terenie łatwo o spotkanie z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę jeśli chcemy np. spacerować z psem w woj. małopolskim.

Labrador w Parku Pojednania Narodów Oświęcim

Labrador w Park Pojednania Narodów Oświęcim

Park Pojednania Narodów w Oświęcimiu to miejsce, które dosłownie daje tchnienie świeżego powietrza od ruchu ulicznego, i w którym warto odetchnąć. Dla Twojego psiaka przesiadywanie w parku to świetna rozrywka i możliwość progresu psychoaktywnego w zielonym środowisku. Oczywiście psu labrador w województwie małopolskim również to miejsce przypadnie do gustu.

Labrador w Parku Miejskim Chrzanów

Labrador w Park Miejski Chrzanów

Park Miejski w Chrzanowie jest wprost idealnym punktem, by zacząć socjalizację szczeniaka labradora zważywszy, że na tym terenie łatwo o kontakt z innymi psami spacerującymi u boku właścicieli. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę będąc z psem w woj. małopolskim.

Labrador w Parku Adama Mickiewicza Wieliczka

Labrador w Parku Adama Mickiewicza Wieliczka

Park Adama Mickiewicza w Wieliczce zapewnia tak istotną zieleń i przyciąga spacerowiczów z labradorami i biegaczy niezależnie od wieku. Dlatego też przemierzając z psem woj. małopolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Rodzinnym Chełmek

labrador-chelmek-park-miejski

Park Miejski Rodzinny w Chełmku to doskonałe miejsce na spacer z psem rasy Labrador. Zielone otoczenie sprzyja relaksowi opiekuna jak i psa. Sprawdź to przyjazne miejsce dla labradora w województwie małopolskim.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.