Labrador w Parku Miejskim Wadowice

Planujesz potrenować z psem Labrador w Wadowicach, odwiedź obowiązkowo Park Miejski. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. Dla psa przesiadywanie w parku to świetna zabawa jak również sposobność progresu psychoaktywnego w miejskim otoczeniu. Miejsce wspaniale prezentuje się w jesieni, kiedy krzewy i rośliny udekorowane są listkami w kolorach żółci, czerwieni, a nawet purpury. Gdy tylko Twój pies choć jeden raz wstąpi łapą do tego parku stanie się jego fanem i sam będzie wyrywał cię z domu na całodniowy spacer.

Będąc w parku z psem nie zapominajmy o kilku zasadach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego obszaru dla psów czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Wadowicach

Miejski park to otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu mieszkańców, przeznaczona do społecznej edukacji i integracji, a także będąca także obszarem rodzinnej zabawy i rekreacji. Następną ważną misją jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za szlaki przyjazne dla rowerzystów i biegaczy oraz dające cień drzewa. Planując wypad weekendowy na wycieczkę razem z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, idealnie nadający się na tego typu pomysły. Warto też odwiedzić tę strefę, aby poćwiczyć z psem Labrador w województwie małopolskim.

Adres parku: Parkowa, Osiedle pod Skarpą, Wadowice, gmina Wadowice, powiat wadowicki, województwo małopolskie, 34-100, Polska

Dodaj komentarz