Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Adres

Wybieg dla psów
ul. Krynicka 35
50-555 Wrocław
Gaj
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: opony do przeskoków, równoważnia, słupki do slalomu
  • Podłoże: żwir, bruk
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów we Wrocławiu zlokalizowany jest przy ulicy Krynickiej na osiedlu Gaj. Żwir pokrywa znaczącą połać tego placu zabaw dla psów. Znajdziesz tu oprzyrządowanie małej architektury na przykład: ławki dla opiekunów czworonożnych przyjaciół przebywających w parku dla psów. Jest to mały wybieg, ale znajdziesz tu przeszkody dla piesków, na których można poćwiczyć z psiakiem. W obecnej chwili w wybiegu dla psów znajdują się: tory przeszkód (agility), opony do przeskoków, równoważnia, słupki do slalomu. Więc jeśli tylko planujesz potrenować labradora we Wrocławiu to odwiedź ten wybieg. Można tu aktywnie spędzić czas z naszym czworonożnym pupilem przeprowadzając wspólną socjalizację lub trening.

Wybieg dla psów na osiedlu Gaj jest ogólnodostępny, darmowy i działa całodobowo. Rozlokowanie na terenie placu zabaw dla czworonożnych pupili kosza z dyspozytorem papierowych torebek na psie kupy poszerzy świadomość społeczeństwa o obowiązku posprzątania po swoim piesku. Dzięki wysokiemu ogrodzeniu jesteśmy pewni, że czworonożny pupil nie ucieknie bez wiedzy właściciela poza teren wybiegu dla czworonożnych pupili. Brakuje tu jednak oświetlenia, które poprawiałoby warunki opiekunom psów pracującym w ciągu dnia wyprowadzania pupila wieczorową porą. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów możemy zostawić samochód na parkingu, który znajduje się w pobliżu. Inne interesujące miejsca blisko parku takie jak: boisko, Park Słoneczny, plac zabaw dla dzieci.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.