Labrador Retriever szczeniaki z hodowli FCI ZKwP

Hodowla Labradorów Semilla de Akuaku FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce planuje miot wiosenny. Szczeniaki mają urodzić się w marcu 2022 roku. Jak informuje hodowca rodzice szczeniąt są wolni od dysplazji i chorób genetycznych. Rodzice: Mama suczka Labrador retriever: Only You z Alei Dębowej FCI, o.Potter Labkolandia. Piękna i bardzo mądra czekoladowa suczka, champion, kochająca dzieci. Tata samiec Labrador retriever: Agat z Galewic FCI, o.Nordnix Kook A Mango, d.Rainriver His Magesty. Cudowny, mocnej budowy, kochający pies, bardzo towarzyski i serdeczny.
Lokalizacja: Dolnośląskie, Lwówek Śląski

Labrador Retriever Szczeniaki Hodowla ZKwP/FCI rodowód badania genetyczne

Hodowla Perfect Breed zarejestrowana w ZKwP / FCI planuje miot psów rasy Labrador retriever. Szczeniaki mają pojawić się na początku marca 2022. Rodzice: Ojciec AVALANCHE Kreuzburg, Matka CINDY Perfect Breed, Jak informuje hodowca rodzie szczeniąt wolni od chorób dziedzicznych EIC, Miopatia, HNPK, PRA-prcd, OSD, Mielopatia, SD2
Oboje rodzie prześwietleni na dysplazję z Wynikiem HD-A, ED 0/0. Lokalizacja: Dolnośląskie, Prochowice

Zapowiedź miotu labrador retriever szczeniaki biszkoptowe ZKwP FCI

Hodowla psów rasy Labrador retriever Honey Hany FCI zarejestrowana w ZKwP oddział Wrocław planuje miot biszkoptowy. Szczeniaki mają pojawić się w maju 2022 roku. 
Rodzice: Ojciec: Grand Ch.Pl. HELLO IT’S ME Sarracenia (Chillout Sarracenia & Happy Sarracenia), Matka: CLEO DE NILE Snukraina (DELUXE SARRACENIA Sitkowski Bór & UNIQUE AZGARD Adekatos Poland), Lokalizacja: Dolnośląskie, Milicz

Piękne szczeniaki Labrador ZKwP FCI

Hodowla Labradorów Gajowa Górka zarejestrowana w ZKwP o/ Wrocław planuje miot wiosenny. Jak podaje hodowla 15 marca mają przyjść na świat długo oczekiwane czekoladowe szczeniaczki ze skojarzenia pięknych i zdrowych przebadanych rodziców z wielopokoleniowym udokumentowanym pochodzeniem. Rodzice szczeniaków: Mama: Sara Pęgowskie Brzózki Ojciec: Salt Creek’s Changing The Rules Więcej informacji na stronie hodowli www.gajowagorka.pl

Labrador w Parku Miejskim Oława

Labrador w Park Miejski Oława

Park Miejski w Oławie polubi każdy labrador. Chcąc odetchnąć od rumoru miasta warto wybrać się na tę strefę zieleni i oddać relaksacyjnym elementom waszego życia. Odwiedź tę zieloną przestrzeń przebywając wraz z psem labrador w woj. dolnośląskim.

Labrador w Parku im. Andrzeja Błachańca Zgorzelec

Labrador w Parku im. Andrzeja Błachańca Zgorzelec

Parku im. Andrzeja Błachańca w Zgorzelecu umożliwia osobom w każdym wieku zorganizowanie sobie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak gimnastyka czy fitness, lub po prostu wyjście z labradorem na spacer. Sprawdź z psem woj. dolnośląskie i wstąp tutaj, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Miejskim Bielawa

Labrador w Parku Miejskim Bielawa

Park Miejski w Bielawie każdemu labradorowi na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że łatwo tu spotkać innych czworonogich kumpli i pomachać do nich ogonem. Dlatego też przemierzając z psem woj. dolnośląskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Przyjaźni Wojsk Górskich Kłodzko

Labrador w Parku Przyjaźni Wojsk Górskich Kłodzko

Park Przyjaźni Wojsk Górskich w Kłodzku warto odwiedzać o każdej porze roku, aby zachwycać się urokliwymi pejzażami oraz pospacerować z labradorem na świeżym powietrzu. Dla psa woj. dolnośląskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Miejskim Jawor

Labrador w Parku Miejskim Jawor

Park Miejski w Jaworze to doskonałe miejsce na przechadzkę z labradorem lub zabawę w aportowanie w zależności kto co preferuje. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i odwiedzając z psem woj. dolnośląskie poprzebywać tutaj.

Labrador w Parku Miejskim Świebodzice

Labrador w Parku Miejskim Świebodzice

Dla Twojego labradora przesiadywanie w Parku Miejskim w Świebodzicach to super zabawa jak również sposobność rozwoju psychoaktywnego w naturalnym środowisku. Koniecznie sprawdź tą zieloną przestrzeń przebywając z psem w województwie dolnośląskim.

Labrador w Parku Miejskim Lubań

Labrador w Parku Miejskim Lubań

Jeśli chcemy dokonać socjalizacji psa labrador, to fajnym terenem do tego jest Park Miejski w Lubaniu, w którym planowo oswoimy pupila do otaczającego świata. Dobrze jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem woj. dolnośląskie poćwiczyć tutaj.

Labrador w Parku im. Jana Pawła II Bogatynia

Labrador w Parku im. Jana Pawła II Bogatynia

W Parku im. Jana Pawła II w Bogatyni można przystanąć z labradorem na małe magiczne chwile, takie jak powąchanie krzewów i kwiatów. Nie przegap tego miejsca będąc z psem w województwie dolnośląskim.

Labrador w Parku Miejskim Planty Strzegom

Labrador w Parku Miejskim Planty Strzegom

Park Miejski Planty w Strzegomiu warto odwiedzić z Labradorem jesienią, kiedy krzewy i rośliny udekorowane są liśćmi w kolorach purpury, żółci oraz czerwieni. Dlatego też przemierzając z psem woj. dolnośląskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miłośników Jelcza Jelcz-Laskowice

Labrador w Parku Miłośników Jelcza Jelcz-Laskowice

Wiosna to najlepszy okres, aby poodwiedzać z labradorem Park Miłośników Jelcza w Jelczu-Laskowicach i zobaczyć żywą, soczystą zieleń, choć i inne pory roku także mają własne walory. Dla psów woj. dolnośląskie oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku im. Sybiraków Ząbkowice Śląskie

Labrador w Parku im. Sybiraków Ząbkowice Śląskie

Dla każdego Labradora Park im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich jest oazą, w której może obwąchiwać drzewa, kwiaty i krzewy, a także pobawić się z napotkanymi pieskami. Dobrze jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem woj. dolnośląskie pospacerować tutaj.

Labrador w Parku Szczytnickim Wrocław

Labrador w Parku Szczytnickim Wrocław

Park Szczytnicki we Wrocławiu jest wręcz idealnym miejscem, aby rozpocząć socjalizację szczeniaka labradora z racji, że na tym terenie łatwo o kontakt z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Sprawdź tą przyjazną strefę dla psów w woj. dolnośląskim.

Labrador w Parku Norweskim Jelenia Góra

Labrador w Parku Norweskim Jelenia Góra

Park Norweski w Jeleniej Górze jest wprost doskonałym miejscem, aby zacząć socjalizację młodego labradora zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o spotkanie z innymi psami spacerującymi z właścicielami. Dobrze jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem województwo dolnośląskie poćwiczyć tutaj.

Labrador w Parku Nad Strumykiem Głogów

Labrador w Parku Nad Strumykiem Głogów

Chcąc odpocząć od zgiełku miasta opłaca się wybrać z labradorem do Parku Nad Strumykiem w Głogowie i oddać się przyjemnym chwilom życia. W związku z tym odwiedzając z psem woj. dolnośląskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Leśnym Lubin

Labrador w Parku Leśnym Lubin

Park Leśny w Lubinie to super miejsce dla psów Labrador, które mogą tu powęszyć i poszperać co w trawie piszczy, jak również poznać psich przyjaciół. Sprawdź z psem województwo dolnośląskie i wstąp do tej zielonej strefy.

Labrador w Parku Miejskim Dzierżoniów

Labrador w Park Miejski Dzierżoniów

W Parku Miejskim w Dzierżoniowie nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty z labradorem, takie jak wąchanie krzewów i kwiatów. Dla psów woj. dolnośląskie oferuje wiele atrakcyjnych miejsc, a to z pewnością jedno z nich.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.