Labrador w Parku Miejskim Bielawa

Zamierzasz wybawić psa Labrador w Bielawie, na pewno weź pod uwagę Park Miejski. To miejsce, w którym można choć na chwilę usiąść na ławce i odprężyć się w cieniu drzew dla ochłody w trakcie letnich, gorących dni. Dobrym pomysłem jest udać się w to miejsce chcąc spotkać innych opiekunów piesków, z którymi mamy możliwość wymienić się doświadczeniami o czworonogich pupilach. Ujmujące miejsce by oglądać urzekające widoki i oddawać się sportom, które można odwiedzić też o dowolnej porze dnia i roku. Pies odnajdzie się na tym zielonym obszarze pełnym drzew, krzewów i chętnie więc będzie tu wracał.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o kilku normach:

  1. Zawsze sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Bielawie

Miejski park według definicji to zorganizowany publiczny, obszar miejskiej zieleni pełniący zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a często także treningowe i inne. Następną istotnym celem jest zapewnienie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Do parków miejskich co roku przybywa pokaźna grupa mieszkańców, chcących użytkować zieloną strefę przeznaczoną do relaksu. Obmyślając wypad weekendowy na piknik razem z rodziną, koniecznie wpadnij do tego parku, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Przebywając z psem Labrador w województwie dolnośląskim super pomysłem jest przechadzka w to miejsce.

Adres parku: 3 Maja, Osiedle Kopernika, Grodzisk Mazowiecki, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie, 05-827, Polska

Dodaj komentarz