Labrador w Parku Miejskim Świebodzice

Masz w planach poszkolić się z psem Labrador w Świebodzicach, obowiązkowo odwiedź Park Miejski. Bezpłatne i otwarte publicznie miejsce ułatwiające czytanie książki, spacery lub po prostu relaks pod chmurką. Dobrym zamiarem jest udać się w tą zieloną przestrzeń pragnąć spotkać kolejnych właścicieli piesków, z którymi będzie możliwość wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. Kapitalną porą roku, podczas której trzeba odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego drzewa są niebywałym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Pies z pewnością polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do figli, lub odkrywać krzewy i drzewa o niespotykanych kształtach i zapachach.

Nie zapominajmy o paru regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego obiektu dla psów czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Świebodzicach

Miejski park z definicji to uporządkowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni spełniający zadanie rekreacyjne i wypoczynkowe, a często także sportowe lub inne. Prócz tego hamuje bezprawie i podnosi aktywność mieszkańców. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta, który oferuje zieleń, alejki, ławki oraz kapitalne trasy na spacer z pieskiem czy też na relaks w miejskim zgiełku. Idealne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, by porzucać psu patyk i przyswajać trochę witaminy D. Na pewno psu Labrador w województwie dolnośląskim również i to miejsce przypadnie do gustu.

Adres parku: Krótka, Osiedle Sudeckie, Śródmieście, Świebodzice, powiat świdnicki, województwo dolnośląskie, 58-160, Polska

Dodaj komentarz