Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Zeusa 16
80-299 Gdańsk
Osowa
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Zeusa, na dzielnicy Osowa w parku Chirona, Gdańsk. Usytuowane ogrodzenie wokół wybiegu dla czworonożnych pupili blokuje samodzielne wyjście psów na zewnątrz. Ponieważ na każdym odwiedzającym ten wybieg dla czworonogów spoczywa obowiązek uprzątnięcia po swoim pupilu, zainstalowano tu kubły na psie odchody. Społecznie dostępny dla opiekunów czworonożnych pupili wybieg dla psów jest darmowy i czynny całodobowo. Odwiedź to miejsce jeśli chcesz potrenować swojego labradora w Gdańsku. Jest to świetny obiekt dla osób, które chcą zapewnić swoim psiakom odpowiednią dawkę ruchu w doborowym towarzystwie.

Oświetlenie wybiegu dla psów w Gdańsku umożliwia właścicielom psów pracującym za dnia wyprowadzania pieska po zmroku. Małą architekturę dla opiekunów czworonożnych pupili tworzą tu ławki, czy kosze na śmieci, a trawa powleka dużą połać wybiegu. Niestety przestrzeni placu psiego wybiegu nie zagospodarowano urządzeniami do ćwiczeń dla czworonożnych pupili. Korzystając z psiego wybiegu mamy możliwość zaparkować samochód przed wejściem na teren obiektu. Kolejne interesujące miejsca blisko parku to: kładka w parku Chirona i plac zabaw dla dzieci.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.