Czekoladowe szczeniaki labrador retriever ZKwP FCI

Hodowla psów rasy Labrador retriever Zaciszna Knieja FCI zarejestrowana w ZKwP oddział Łódź planuje miot na przełomie lato/jesień 2021 r. Jak informuje hodowca czekoladowe szczeniaki są po rodzicach o doskonałym eksterierze i wspaniałym charakterze. Rodzice: Tata: samiec Labrador retriever United Dreams REMY MARTIN „REMI” HD A; ED 0/0; PRA clear; EIC N/EIC; HNPK clear; Heart Echo Doppler clear. Mama: suczka Labrador retriever CELINE Zaciszna Knieja, HD A; ED 0/0; PRA clear; EIC clear; HNPK clear.
Lokalizacja: Łódzkie, Lipce Reymontowskie

LABRADOR RETRIEVER szczęnieta z rodowodem ZKwP, FCI

Przydomowa hodowla Galewic zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce / FCI planuje miot psów rasy Labrador retriever. Czekoladowe szczeniaki mają pojawić się w październiku 2021 roku. Rodzicami zostaną: Matka suczka Labrador retriever: FAIRY FLOWER , czekoladowa suczka. HD – A – normal ED- 00 Prcd-PRA: Normal/Clear EIC: N/N HNPK: N/N CNM: N/N Skeletal  ysplasia SD2 – Dwarfism: N/N Narcolepsy: N/N Ojciec samiec Labrador retriever: imp. z Niemiec Salt Creek Changing The Rules,  Ch Bułgarii, Grand Ch Bułgarii, Ch Bałkan, HD-A, ED 0/0, Prcd – PRA N/N, EIC – N/N, HNPK – N/NClear by parentage, Hyperurikozuria (SLC) – N/N, Narkolepsja-PCR – N/ N, Niedobór kinazy pirogronianowej (PK) N/N, Cystynuria (Labrador Retriever ,Australian Cattle Dog) – N/N, X-linked myopathy (XL-MTM) samiec X(N)/Y, Alexander Disease-PCR Genotyp N/N, Obesity- PCR Genotyp- N/N. Lokalizacja: Łódzkie, Galewice

Labrador Retriever szczeniaki hodowla ZKwP FCI

Hodowla psów rasy Labrado retriever Magiczna Ferajna zarejestrowana w ZKwP / FCI planuje miot jesienny 2021. Rodzice szczeniaków jak informuje hodowca są wolni od dyspalzji stawów biodrowych i łokciowych HDA ED 00. Rodzice: Matka : KICIA Magiczna Ferajna, Ojciec : Nordnix REMEMBER ME, Lokalizacja: Łódzkie, Łódź, Górna

Labrador w Parku Miejskim Łowicz

Labrador w Parku Miejskim Łowicz

Park Miejski w Łowiczu zapewnia tak istotną zieleń i kusi biegaczy, rolkarzy, rowerzystów i spacerowiczów z labradorem niezależnie od wieku. W związku z tym odwiedzając z psem województwo łódzkie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury Wieluń

Labrador w Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury Wieluń

W Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury w Wieluniu znajdują się fajne miejsca z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na moment i wyciszyć się wraz z labradorem w przyjemnej zieleni miejskiej. Sprawdź z psem województwo łódzkie i wstąp tutaj, by pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Miejskim Opoczno

Labrador w Parku Miejskim Opoczno

Park Miejski w Opocznie to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla labradorów, gdzie często spotkamy innych wędrowców z psami, które lubią bawić się w towarzystwie. Odwiedź z psem woj. łódzkie i wstąp tu, by pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Miejskim Aleksandrów Łódzki

Labrador w Parku Miejskim Aleksandrów Łódzki

W Parku Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim można zatrzymać się razem z labradorem na małe fascynujące chwile, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. W związku z tym odwiedzając z psem województwo łódzkie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Ozorków

Labrador w Parku Miejskim Ozorków

Dla każdego Labradora Park Miejski w Ozorkowie jest oazą, w której może niuchać drzewa, kwiaty i krzewy, a także poharcować z innymi psami. Będąc razem z psem w woj. łódzkim udaj się w to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Konstantynów Łódzki

Labrador w Parku Miejskim Konstantynów Łódzki

Park Miejski w Konstantynowie Łódzkim to sympatyczne miejsce aby oglądać malownicze plenery i spacerować z labradorem, do którego można zawitać o każdej porze dnia i roku. Warto też odwiedzić tę miejscówkę, aby poćwiczyć z psem w woj. łódzkim.

Labrador w Zabytkowym Parku Rawa Mazowiecka

Labrador w Zabytkowym Parku Rawa Mazowiecka

Zabytkowy Park w Rawie Mazowieckiej to świetna strefa dla psów Labrador, które będą mogły tu powęszyć i poszperać co kryje się w trawie, jak również poznać inne psiaki. Sprawdź z psem woj. łódzkie i wstąp tutaj, aby pospacerować z nim.

Labrador w Parku Miejskim im. Rodu Łaskich Łask

Labrador w Parku Miejskim im. Rodu Łaskich Łask

W Parku Miejskim im. Rodu Łaskich w Łasku napotkamy sporo oryginalnych miejsc, gdzie możemy zrobić Labradorowi super zdjęcia, aby pochwalić się nimi na blogu lub w mediach społecznościowych. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem województwo łódzkie pospacerować w tym miejscu.

Labrador w Parku im. Adama Mickiewicza Łódź

Labrador w Parku im. Adama Mickiewicza Łódź

Park im. Adama Mickiewicza w Łodzi cechuje się otwartymi, szerokimi plenerami, idealnymi na wypad z labradorem lub aktywny odpoczynek. Sprawdź tą przyjazną miejscówkę dla psów w woj. łódzkim.

Labrador w Parku im. A. Mickiewicza Sieradz

Labrador w Park im. A. Mickiewicza Sieradz

Park im. A. Mickiewicza w Sieradzu jest fajny do odpoczynku od zgiełku miasta, posłuchania na telefonie ulubionej muzyki, poczytania książki i oczywiście spaceru z labradorem. Udaj się do tego przyjaznego miejsca dla psów w województwie łódzkim.

Labrador w Parku Wiosny Ludów Kutno

Labrador w Park Wiosny Ludów Kutno

Park Wiosny Ludów w Kutnie to przednie miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności co kto preferuje. A dla Twojego labradora przebywanie w parku to super rozrywka i sposobność progresu psychoaktywnego w miejskim środowisku. Dlatego też zaplanuj do tego zielonego obszaru w woj. łódzkim.

Labrador w Parku im. Stefana Złotnickiego Zduńska Wola

Labrador w Park im Stefana Złotnickiego Zduńska Wola

Dla labradora przebywanie w Parku im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli to super rozrywka jak również sposobność progresu psychoaktywnego w naturalnym środowisku. Dlatego planując spacery i odpoczynek z psem w woj. łódzkim udaj się do tego miejsca.

Labrador w Parku Solidarności Radomsko

Labrador w Parku Solidarności Radomsko

Parku Solidarności w Radomsku polubi każdy labrador. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy z zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak powąchanie kwiatów i krzewów. Jest to niewątpliwie przyjazne miejsce dla labradorów w woj. łódzkim.

Labrador w Parku Olszewskich Bełchatów

Labrador w Parku Olszewskich Bełchatów

Park Olszewskich w Bełchatowie stwarza odpowiednie uwarunkowania, by zagwarantować psu labrador wymaganą dzienną dawkę aktywności na otwartym terenie. Jest to fajne miejsce dla psów w województwie łódzkim.

Labrador w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki Zgierz

Labrador w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki Zgierz

Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu to miejsce, które dosłownie daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy i w którym możemy zrelaksować się lub pospacerować z psem labrador. Będąc na wycieczce w województwie łódzkim sprawdź ten park.

Labrador w Parku miejskim Skierniewice

Labrador w Parku miejskim Skierniewice

Warto udać się do parku miejskiego w Skierniewicach wraz z labradorem chcąc poznać innych miłośników psów, z którymi można wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. W woj. łódzkim znajdziesz wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić z psem.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.