Labrador w Parku miejskim Skierniewice

Planujesz uczyć psa labrador w Skierniewicach nowych trików, na pewno sprawdź Parku miejskim. Jest tu wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​można spędzać miło całe popołudnia na beztroskim relaksie pod chmurką. Ponadto dla psa przebywanie w parku to świetna zabawa oraz możliwość rozwoju psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. Doskonałą porą roku, podczas której warto odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego drzewa są żywym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami.

Spędzając czas w parku z psem nie zapomnij o kilku regułach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać na innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania twojego pupila.

Park miejski w Skierniewicach

Park miejski oznacza każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która jest wyznaczona lub obsługiwana przez miasto do publicznych celów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Oprócz tego zwiększa odporność miast, a także niweluje skutki niektórych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Park oferuje niezwykły krajobraz i każdego dnia przyciąga wielu miłośników miejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w naturalnym pięknie. Park zapewniający tak potrzebną zieleń przyciąga spacerowiczów, biegaczy, rolkarzy i rowerzystów w każdym wieku. Dlatego też będąc z psem labrador w woj. łódzkim sprawdź to miejsce.

Adres parku: Konstytucji 3 Maja, Skierniewice, województwo łódzkie, 96-100, Polska

Dodaj komentarz