Plac zabaw dla psów Łódź ul. Żubardzka 2

Adres

Wybieg dla psów
ul. Żubardzka 2
90-001 Łódź 
na przecięciu z ul. Inowrocławską
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, tunel, przeskoki, równoważnia
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Żubardzkiej w Łodzi. Ułatwia on psom i ich właścicielom trening agility polegający, na wspólnym pokonywaniu profesjonalnego toru z wieloma przeszkodami. Na psim parku zamontowano już sporo atrakcji dla czworonogich pupili lubiących psie sporty. W obecnej chwili w parku dla psów są rozmieszczone tory przeszkód (agility): pochylnia, kładka, tunel, przeskoki, równoważnia. Plac zabaw dla psów ma powierzchnię z murawy. Ponadto wyposażony został w urządzenia małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Wstęp na psi park jest darmowy, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne całodobowo.

Zainstalowane ogrodzenie wokół placu zabaw dla psów w Łodzi udaremnia samodzielne wydostanie się czworonożnych przyjaciół na zewnątrz obiektu. Natomiast zachowanie czystości po swoim psie usprawnia wyposażenie placu zabaw dla czworonogów takie jak pojemniki z jednorazówkami oraz kubły na psie ekskrementy. Wybieg dla psów oświetlają okoliczne latarnie, aby była możliwość wykorzystywać obiekt wieczorami. Parking dla pojazdów znajduje się blisko parku, a niewiele dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: plac zabaw dla dzieci, park przy żubardzkiej w Łodzi.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.