Psi park Łódź ul. Liściasta

Adres

Wybieg dla psów
ul. Liściasta
91-348 Łódź 
park Dolina Sokołówki
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park zlokalizowany jest przy ulicy Liściastej, w parku Dolina Sokołówki w Łodzi. Mała architektura tego wybiegu dla piesków to: ławki, kosze na śmieci. Dzięki właściwemu ogrodzeniu jesteśmy pewni, że pies nie odbiegnie bez wiedzy opiekuna na zewnątrz psiego placu. Wewnątrz niestety nie znajdziemy przeszkód dla psów, które umilają zabawę i pozwalają uczyć psa niezwykłych umiejętności. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli chcesz wybiegać labradora w Łodzi, ten psi park sprawdzi się doskonale.

Sprzątanie po swoim piesku ułatwia osprzęt tego wybiegu dla psów taki jak kubły na psie ekskrementy. Obiekt nie jest oświetlony i ciężko z niego korzystać wieczorową porą. Wstęp na psi wybieg jest darmowy, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne przez całą dobę. Murawa pokrywa znaczącą część psiego parku. Ułatwia on czworonogim pupilom i ich właścicielom bezpiecznie wyprowadzić psa i wybiegać. Parking dla samochodów zlokalizowany jest nieopodal parku dla psów, a trochę dalej znajdują się obiekty takie jak: plac zabaw pod chmurką, zbiornik Zgierska, czy grill otwarty Liściasta / Sokołówka z altanką.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.