Wybieg dla psów Łódź ul. Augustów 19

Adres

Wybieg dla psów
ul. Augustów 19
90-001 Łódź 
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, kładka, poprzeczka, talerzyki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Augustów 19, na dzielnicy Widzew, 90-001 Łódź. Jest to małej wielkości plac zabaw dla psów, o przestrzeni zajmującej 920 mkw. Ponadto mogą w nim przebywać małe i duże psy co jest istotnym aspektem dla właścicieli psów. Możliwość wejścia do parku dla psów jest możliwa całodobowo i bez opłaty. Nawierzchnia parku jest wyłożone trawą i ziemią. Natomiast na powierzchni parku dla psów usytuowano tor przeszkód, na który składa się tunel, kładka, poprzeczka, talerzyki. Więc jeśli chcesz poćwiczyć agility z labradorem w Łodzi ten obiekt jest do tego stworzony.

Na właścicieli psów przebywających w łódzkim parku dla psów czekają komfortowe ławki na których można odpocząć. Rozlokowując kubły na psie kupy właściciel wybiegu rozwiązał kolejny istotny problem. Samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie uniemożliwia wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół psiego parku. Komunikacją miejską w kierunku przystanku Augustów – Bacewicz NŻ (0026) można dostać się do wybiegu dla psów co jest istotnym udogodnieniem dla niezmotoryzowanych. Nieopodal parku znajduje się przestronny parking samochodowy co jest koniecznym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących przyjechać autem.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Łódź ul. Augustów 19”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.