Wybieg dla psów Łódź ul. Pabianicka 245

Adres

Wybieg dla psów
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź 
Port Łódź
woj. łódzkie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, pochylnia, kładka, przeskoki, tunel
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Pabianickiej 245 na terenie Portu Łódź. Wejście na wybieg jest darmowe, a sam skwerek dla psów jest publicznie dostępny i otwarty całodobowo. Ponadto murawa wyściela znaczącą fragment skwerku dla psów. Przestrzeń placu zabaw dla psów zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla pupili. Wyposażono go przede wszystkim w słupki do slalomu, pochylnie, kładkę, przeskoki, a także tunel. Na tej ogrodzonej przestrzeni wybiegu psiaki mogą spokojnie pobawić się bez smyczy co jest plusem.

Parking samochodowy znajduje się blisko prezentowanego parku dla psów w Łodzi, co jest dużym atutem. Dodatkowo mała architektura tego wybiegu dla zwierzaków to: ławki, kosze na śmieci. Sprzątanie po czworonożnym pupilu umożliwia oprzyrządowanie placu zabaw dla czworonogów takie jak pojemniki z papierowymi torebkami oraz kosze na psie ekskrementy. Niestety brak oświetlenia uniemożliwia komfortowe przebywanie na wybiegu po zmroku. Podsumowując zagospodarowanie tego terenu umożliwia luźne spacery z czworonożnym pupilem (bez smyczy i kagańca), a także można tu doskonalić naukę naszego Labradora. Trochę dalej znajduje się kilka interesujących miejsc: siłownia zewnętrzna, tor kartingowy Łódź, centrum handlowe.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.