Psi park Szczecin ul. Krakowska

Adres

Psi park
ul. Krakowska
71-021 Szczecin
Gumieńce
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Szczecinie znajduje się przy ulicy Krakowskiej na dzielnicy Gumieńce. Wstęp na ten wybieg dla psów jest bezpłatny, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne całodobowo. Teren ma ogrodzenie, dlatego też w trakcie igraszek zwierzę nie pobiegnie poza wybieg. Brakuje tu jednak umieszczonych przeszkód dla psów, na których można by poćwiczyć z psiakiem. Nie mniej jednak jest to fajne miejsce jeśli chcesz spotkać innych miłośników psów, lub wybiegać labradora w Szczecinie.

Powierzchnia wybiegu dla czworonogów ma podłoże trawiaste, a małą architekturę dla właścicieli czworonogów tworzą tu kosze na śmieci i ławki. Porządkowanie po naszym psie umożliwia wyposażenie tego szczecińskiego psiego parku takie jak pojemniki z woreczkami oraz pojemniki na psie ekskrementy. Niestety plac zabaw dla psów nie został doświetlony, aby była możliwość korzystania z niego o zmierzchu. Podsumowując z tego placu zabaw dla psów zadowolone będą osoby, które szukały przestrzeni, gdzie jest możliwość wybiegania pieska. Korzystając z psiego parku możemy zaparkować auto na parkingu, który znajdziemy nieopodal.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.