Wybieg dla psów Szczecin ul. Gnieźnieńska

Adres

Wybieg dla psów
ul. Gnieźnieńska
70-024 Szczecin
Pomorzany
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, płotki do przeskoków, równoważnia, kładka, talerzyki, platforma
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów w Szczecinie znajduje się przy ulicy Gnieźnieńskiej na dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia parku dla czworonogich pupili ma podłoże trawiaste, a wstęp na wybieg jest darmowy, a sam plac zabaw dla psów jest ogólnodostępny i otwarty przez całą dobę. W środku znajduje się wystarczająca ilość przeszkód, które umilają zabawę psom. Obecnie w parku dla psów są rozłożone: tor przeszkód (agility), tunel, płotki do przeskoków, równoważnia, kładka, talerzyki, platforma. Dlatego też warto wybrać się do tego psiego parku jeśli w planach mamy poćwiczyć na przeszkodach labradora w Szczecinie.

Na tym ogrodzonym terenie czworonożni przyjaciele mogą spokojnie pobiegać bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Ponadto w psim parku są także pojemniki z woreczkami i oczywiście pojemniki na psie odchody potrzebne na takim obiekcie. Dodatkowo są tu również składowe małej architektury takie jak ławki i altana, w której opiekunowie mogą odpocząć lub schronić się przed deszczem. Brakuje tu jednak oświetlenia i korzystanie z wybiegu dla psów wieczorami nie jest tak dogodne. W pobliżu wybiegu dla psów ulokowany jest parking dla pojazdów, a także takie miejsca jak: Siłownia pod chmurką, Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rodziny.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.