Plac zabaw dla psów Szczecin ul. Ogińskiego

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Ogińskiego
71-899 Szczecin
Łękno
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, poprzeczki do przeskoków, równoważnia, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów w Szczecinie zlokalizowany jest przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego na dzielnicy Łękno na terenie Parku Kasprowicza. Wstęp na wybieg dla psów jest bezpłatny, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne całodobowo. Znajduje się tu wiele urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Plac zabaw dla psów posiada m.in. pochylnie, kładkę, poprzeczki do przeskoków, równoważnie, słupki do slalomu. Dodatkowo znajdziesz tu oprzyrządowanie małej architektury takie jak ławki dla opiekunów na których można odpocząć. Więc jeśli chcesz spotkać innych właścicieli labradora w Szczecinie i wymienić się doświadczeniami lub zwyczajnie wybiegać psa odwiedź to miejsce.

Zainstalowane ogrodzenie dookoła wybiegu dla psów w Szczecinie blokuje swobodne wybiegnięcie psiaków na zewnątrz. Nawierzchnia psiego parku jest pokryta murawą, a rozstawienie na terenie wybiegu dla czworonożnych pupili kosza z dyspozytorem woreczków na psie ekskrementy poszerzy wiedzę mieszkańców o konieczności sprzątania po swoim czworonogu. Obiekt jest świetny dla miejscowych właścicieli psiaków, dla których wybieg jest jedyną możliwością spuszczenia psa ze smyczy. Szkoda tylko, że nie ma tu oświetlenia, które stwarzałoby odpowiednie warunki dla opiekunów psów pracującym za dnia wyprowadzania czworonoga wieczorem. Parking samochodowy ulokowany jest nieopodal terenu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.