Psi park Szczecin ul. Taczaka Pogodno

Adres

Psi park
ul. Taczaka
71-173 Szczecin
Pogodno
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, poprzeczki do przeskoków, podesty, równoważnia
  • Podłoże: trawa, piasek, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Szczecinie znajduje się przy ulicy Taczaka na osiedlu Pogodno w Międzyosiedlowym Parku Rekreacyjnym. Nawierzchnia wybiegu dla psów ma murawę trawiastą, a dzięki dobremu ogrodzeniu jesteśmy spokojni, że psiak nie odbiegnie bez zgody właściciela na zewnątrz psiego skweru. Wybieg dla psów wyposażono w trwałe i dostosowane dla czworonogich pupilów różnych wielkości i ras przeszkody. Zainstalowano tu pochylnię, kładkę, poprzeczki do przeskoków, podesty, równoważnię na których można poćwiczyć agility. Jeśli planujesz potrenować labradora w Szczecinie koniecznie odwiedź ten psi park.

Ogólnodostępny dla opiekunów czworonożnych pupili psi wybieg jest nieodpłatny i otwarty całą dobę. Zagospodarowanie i przeznaczenie tego placu zabaw dla psów w Szczecinie to legalne spacery z czworonożnym pupilem (bez kagańca i smyczy). Istotnymi akcesoriami małej architektury tego parku dla czworonożnych przyjaciół są ławki, oraz drewniana altanka idealna do odpoczynku. Dodatkowo dzięki zainstalowanemu oświetleniu korzystanie z psiego skwerku jest dogodne o każdej porze dnia. W psim wybiegu są też pojemniki z jednorazówkami i oczywiście pojemniki na psie ekskrementy niezbędne na takim terenie. Nieopodal terenu dla psów umiejscowiony jest parking samochodowy, oraz takie miejsca jak: plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, boisko do tenisa.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.