Wybieg dla psów Szczecin ul. Arkońska

Adres

Wybieg dla psów
ul. Arkońska
71-476 Szczecin
Niemierzyn
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: płotki do przeskoków, równoważnia, pochylnia, kładka
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów w Szczecinie znajduje się przy ulicy Arkońska na osiedlu Niemierzyn. Na tym dużej wielkości parku dla psów znajduje się większość atrakcji dla psów uwielbiających aktywne ćwiczenia. Opracowano oryginalny tor agility, w którego skład wchodzą przeszkody dla psów – płotki do przeskoków, równoważnia, pochylnia, kładka. Ponadto wyposażony został w oprzyrządowania małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Na wyznaczonym wybiegu czworonożni przyjaciele mogą spokojnie pobiegać bez smyczy co jest atutem tego miejsca, więc jeśli planujesz wybiegać labradora w Szczecinie koniecznie odwiedź obiekt.

Teren wybiegu dla psów na osiedlu Niemierzyn w Szczecinie jest społecznie dostępny, bezpłatny i otwarty całą dobę. Dzięki zainstalowanemu oświetleniu korzystanie z wybiegu jest umożliwione nawet po zachodzie słońca. Część skwerku dla psów jest pokryta trawą, a porządkowanie po naszym czworonożnym pupilu ułatwia wyposażenie tego psiego skwerku takie jak pojemniki z torebkami oraz kosze na psie kupy. Podsumowując przeznaczenie tego wybiegu umożliwia swobodne spacery z psiakiem (bez kagańca i smyczy). Nieopodal jest parking samochodowy, a także kilka ciekawych miejsc: Miejska Strefa Harmonii – Słyszę Dobre Dźwięki, Syrenie Stawy.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.