Plac zabaw dla psów Szczecin ul. Kopalniana

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Kopalniana
70-953 Szczecin
Zdroje
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów w Szczecinie znajduje się przy ulicy Kopalnianej na terenie Parku Leśnego Zdroje. Ogólnodostępny dla opiekunów czworonogów wybieg dla psów jest darmowy i otwarty przez całą dobę. Odnajdziesz tu akcesoria, elementy małej architektury na przykład: ławki dla właścicieli piesków znajdujących się w psim parku. Oczywiście teren placu zabaw dla psów zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla piesków. Opracowano praktyczny tor agility, na który składają się ciekawe akcesoria – kładka, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu. Dlatego też jeśli chciałbyś potrenować swojego labradora w Szczecinie to koniecznie odwiedź ten park.

Zagospodarowanie i główne przeznaczenie placu zabaw dla psów na osiedlu Zdroje w Szczecinie to swobodne spacery z czworonożnym pupilem (bez smyczy i kagańca). Nawierzchnia parku dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasta, a mocne ogrodzenie terenu wybiegu dla czworonożnych przyjaciół zapobiega przed samowolnym wybiegnięciem psiaków tu przebywających poza właściwe miejsce. Ponadto umieszczenie na obiekcie placu zabaw dla czworonogów kosza z dyspozytorem worków na psie kupy zwiększy świadomość społeczeństwa o konieczności sprzątania po psiaku. Brakuje tu jednak oświetlenie, które poprawiałoby komfort korzystania z wybiegu np. zimową czy jesienną porą. Nieopodal terenu dla psów usytuowany jest parking dla pojazdów, i takie miejsca jak: Polana Widok, Grota, Polana Słoneczna, Skórcza Góra, Wzgórze Armatnie, Szczecińskie Centrum Edukacji Ekologicznej „Szmaragdowe – Zdroje”.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.