Plac zabaw dla psów Szczecin ul. Adama Asynka 2

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Adama Asynka 2
71-553 Szczecin
Niebuszewo-Bolinko
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, tunel, poprzeczki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, żwir, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów w Szczecinie znajduje się przy ulicy Adama Asnyka na osiedlu Niebuszewo-Bolinko. Teren wybiegu dla psów jest publicznie dostępny, nieodpłatny i działa przez całą dobę. Z placu dla czworonożnych przyjaciół usatysfakcjonowani będą opiekunowie piesków, którzy szukali strefy, gdzie jest możliwość szkolenia pupila. Na wybiegu zamontowano już kilka atrakcji dla psiaków uwielbiających psie sporty. W obecnej chwili w parku dla psów są rozłożone: tory przeszkód (agility), słupki do slalomu, tunel, poprzeczki do przeskoków. Odwiedź to miejsce jeśli chcesz wybiegać i poćwiczyć agility z labradorem w Szczecinie.

Mała architektura tego psiego wybiegu zlokalizowanego na terenie skweru im. płk. Ryszarda Kuklińskiego w Szczecinie to: ławki, kosze na śmieci. Część placu zabaw dla psów jest w zdecydowanej większości ziemista z elementami trawy i żwiru. Dodatkowo zainstalowanie na obszarze wybiegu dla czworonogów kosza z dyspozytorem woreczków na psie ekskrementy poszerzy świadomość społeczeństwa o konieczności posprzątania po naszym psiaku. Ponadto zamontowane ogrodzenie na około psiego placu udaremnia swobodne wybiegnięcie psów na zewnątrz obiektu. Brakuje tu jednak oświetlenia i ćwiczenia z psem na tym obiekcie może być utrudnione. Parking dla aut umiejscowiony jest w pobliżu tego wybiegu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.