Dog park Szczecin ul. Maciejowicka 36

Adres

Dog park
ul. Maciejowicka 36
70-786 Szczecin
Majowe
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, poprzeczki do przeskoków, równoważnia, kładka
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park w Szczecinie znajduje się przy ulicy Maciejowickiej na osiedlu Majowe. Mała architektura tego parku dla piesków to: ławki, kosze na śmieci i altanka w której można się schronić przed deszczem, lub słońcem. Teren parku dla psów ma nawierzchnię trawiastą, a w środku znajduje się pokaźna ilość przeszkód, które umożliwiają zabawę psiakom. Wyposażono go przede wszystkim w pochylnie, poprzeczki do przeskoków, równoważnie, kładkę. Dlatego też, planując potrenować labradora w Szczecinie na torze przeszkód warto wziąć pod uwagę ten obiekt. Dodatkowo wybieg dla psów jest dostępny całodobowe a korzystać z niego można bezplatnie.

Usytuowane ogrodzenie wokół placu ma uniemożliwiać swobodne wyjście czworonożnych pupili na zewnątrz obiektu. Ponieważ na właścicielu psa odwiedzającym ten psi park spoczywa obowiązek uprzątnięcia po swoim czworonożnym pupilu, usytuowano tu kubły na psie ekskrementy. Niestety psi wybieg nie został doświetlony i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest mało komfortowe. Podsumowując wybieg dla psów w Szczecinie na osiedlu Majowe to fajne miejsce zgromadzeń właścicieli psów wszelakich ras, gdzie mogą wymieniać się ważnymi informacjami na temat swoich czworonożnych pupili. Nieopodal wybiegu dla psów usytuowany jest parking dla samochodów, a także takie miejsca jak: Lodowisko Szczecin, Stadion – Kasta Majowe.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.