Dog park Szczecin ul. Fryderyka Chopina

Adres

Dog park
ul. Fryderyka Chopina
71-450 Szczecin
Osów
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, poprzeczki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park w Szczecinie znajduje się przy ulicy Fryderyka Chopina, Osów. Solidne ogrodzenie terenu wybiegu dla psów zapobiega przed samowolną ucieczką piesków tu przebywających poza właściwe miejsce. Skwerek dla psów jest czynny całodobowo, a wstęp jest nieodpłatny i publicznie dostępny dla odwiedzających. Na placu zabaw dla psów zamontowano atrakcje dla czworonogich pupili uwielbiających aktywną zabawę. Obecnie w psim parku są rozmieszczone przeszkody agility tj.: równoważnia, poprzeczki do przeskoków. Chcesz wybiegać labradora w Szczecinie, ten wybieg dla psów sprawdzi się świetnie.

Osprzęt szczecińskiego psiego skwerku obejmuje kosze na psie odchody, oraz pojemniki z woreczkami, a mała architektura tego wybiegu dla psiaków to: ławki i kosze na śmieci. Darń trawiasta i piasek pokrywa znaczący fragment placu zabaw dla psów, natomiast brak tu oświetlenia, które stwarza odpowiednie warunki właścicielom psów pracującym w czasie dnia wyprowadzania pieska po zmroku. Główne przeznaczenie tego skweru to luźne spacery z psiakiem bez smyczy, z których z pewnością pupil się ucieszy. Nieopodal znajduje się parking samochodowy, oraz obiekty takie jak ROD Skarbówka, maszt radiowy, Las Arkonski.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.