Plac zabaw dla psów Poznań Osiedle Orła Białego 121

Adres

Wybieg dla psów
ul. Osiedle Orła Białego 121
61-251 Poznań
Żegrze
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, tunel, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów w Poznaniu znajduje się przy ulicy Osiedle Orła Białego, Żegrze. Pieski, które są przyjazne mogą na tym obiekcie pokrytym głównie trawą hasać bez uwięzi. Znajdziecie tu sporo urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów. Plac zabaw dla psów posiada m.in. w równoważnie, tunel, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu, które pozwalają uczyć psa dodatkowych sztuczek. Więc jest to fajne miejsce dla każdego labradora w Poznaniu, który lubi psie towarzystwo i trening na torze przeszkód. Ponadto psi park jest czynny przez całą dobę, a wstęp jest bezpłatny i społecznie dostępny dla opiekunów czworonożnych pupili.

Przez solidne ogrodzenie jesteśmy pewni, że piesek nie oddali się bez zgody opiekuna poza teren placu zabaw dla psów. Dodatkowo małą architekturę tego wybiegu dla czworonożnych pupili stanowią ławki i kosze na śmieci. Rozlokowanie na terenie psiego placu zabaw kosza z dyspozytorem papierowych torebek na psie odchody zwiększy świadomość odwiedzających park o konieczności sprzątania po czworonożnym przyjacielu. Brakuje tu jednak oświetlenia, które dawałoby możliwość opiekunom czworonogów pracującym w czasie dnia wyprowadzania czworonoga wieczorami. Obiekty takie jak: Park Os. Orła Białego, a także parking dla samochodów usytuowane są w niedalekiej odległości wybiegu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.