Wybieg dla psów Poznań ul. Dolna Wilda 87

Adres

Wybieg dla psów
ul. Dolna Wilda 87
61-501 Poznań
Dębiec
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, kładka, pochylnia, tunel, poprzeczki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, piasek, beton
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań w dzielnicy Dębiec na terenie Parku im. Jana Pawła II. Jest to średniej wielkości wybieg, ale sprawdzi się świetnie, aby poćwiczyć labradora w Poznaniu wśród innych psów. Ważnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego zarówno miłośnicy dużych jak i małych psów. Możliwość wejścia do psiego parku jest możliwa całodobowo i bezpłatna. Powierzania psiego parku ma podłoże trawiaste z elementami piasku.

Na powierzchni parku dla psów w Poznaniu rozlokowano tor agility, na który składają się słupki do slalomu, kładka, pochylnia, tunel oraz poprzeczki do przeskoków. Zdecydowanie wygodne ławki zadowolą wszystkich odwiedzających park. Brak niestety rozlokowanych pojemników na psie odchody. Teren ogrodzono siatką metalową na wysokość 1,6 m będącą skutecznym zabezpieczeniem przed ucieczką psa. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym w kierunku przystanku Krzyżowa. Przed wybiegiem znajduje się miejsce parkingowe co jest koniecznym rozwiązaniem dla osób chcących przyjechać autem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.