Dog park Poznań ul. Jasna Rola

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jasna Rola
61-101 Poznań
Naramowice
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: poprzeczki do przeskoków, pochylnia, równoważnia, kłody, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park w Poznaniu zlokalizowany jest przy ulicy Jasna Rola, Naramowice. Obiekt wyznaczony do dyspozycji psów jest ogrodzony, dlatego będące w nim psiaki mogą się bawić bez smyczy i nie znikną z oczu opiekunowi. Ziemia pokrywa znaczną połać skwerku dla psów, są tu również części małej architektury takie jak ławki. Ponadto zainstalowano akcesoria zabawowe, tor przeszkód do psich sportów. Plac zabaw dla psów wyposażono w poprzeczki do przeskoków, pochylnie, równoważnie, kłody, słupki do slalomu. Odwiedź to miejsce jeśli chcesz potrenować swojego labradora w Poznaniu na torze agility.

Publicznie dostępny dla odwiedzających Dog Park jest bezpłatny i czynny całą dobę. Następnym istotnym wyposażeniem na psim skwerku są pojemniki na odchody pomagające zachować miejsce w ładzie. Brakuje tu jednak oświetlenia, które umożliwiałoby opiekunom czworonogów pracującym za dnia wyprowadzania psa wieczorem. Nie zmienia to faktu, że jest to świetne miejsce dla wszystkich osób, które chciałyby zapewnić swoim psom właściwą dawkę ruchu w psim towarzystwie. Kilka interesujących obiektów: plac do street workoutu, stacja roweru miejskiego – PRM Jasna Rola, pamiątkowy dąb z okazji 650 lecia Naramowic, rezerwat przyrody Żurawiniec, a także parking dla aut usytuowane są blisko parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.