Psi park Poznań ul. Grunwaldzka 104

Adres

Wybieg dla psów
ul. Grunwaldzka 104
61-001 Poznań
Grunwald Południe
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, pochylnia, tunel, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Poznaniu znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej na osiedlu Grunwald Południe. Właściciele psiaków mają do dyspozycji teren, w którym w legalny sposób ich psy mogą skakać i bawić się swobodnie. Dodatkowo dogodność korzystania z placu zabaw dla pupili po zmroku daje zainstalowane oświetlenie. Psi park wyposażono w trwałe i dostosowane dla czworonogich pupilów różnych wielkości i ras przeszkody. Na chwilę obecną w wybiegu dla psów są rozłożone: tory przeszkód (agility), równoważnia, pochylnia, tunel, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu. Więc jeśli tylko planujesz potrenować psa labrador w Poznaniu na ww przeszkodach odwiedź to miejsce.

Solidne ogrodzenie obiektu psiego parku na osiedlu Grunwald Południe ma zabezpieczać przed samowolnym wydostaniem się czworonożnych pupili tu przebywających poza właściwe miejsce. Rozstawienie na terenie placu zabaw dla czworonożnych pupili kosza z dyspozytorem foliowych woreczków na psie nieczystości poszerzy wiedzę społeczeństwa o konieczności sprzątania po czworonogu. Głównymi oprzyrządowaniami małej architektury tego parku dla psów są: ławki dla opiekunów pupili. Z tego publicznie dostępnego placu zabaw dla psów pokrytego gównie trawą można korzystać przez całą dobę, a co istotne bez opłat. Parking dla pojazdów znajdziemy blisko parku, a niewiele dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: Plac zabaw w Parku im. Jana Heweliusza, Park Astronomiczny im. Jana Heweliusza, plac zabaw dla dzieci.

1 komentarz do “Psi park Poznań ul. Grunwaldzka 104”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.