Labrador czarne szczeniaki rodowody hodowla ZKwP FCI

Hodowla Labrador retriever „Jej Łza” FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Radom planuje miot zimowy. Szczeniaki mają pojawić się w grudniu 2021 roku. Umaszczenie czarne. Jak informuje hodowca rodzice szczeniaków są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A, ED-0/0. Rodzice: Tata samiec Labrador retriever MACHO Z Iłżeckiego Grodu. Mama suczka Labrador retriever OHARA MY LOVE Z Iłżeckiego Grodu
Lokalizacja: Mazowieckie, Iłża

Szczenięta Labrador Retriever z hodowli ZKwP

Domowa hodowla Lovely Szamki zrejestrowana w ZKwP planuje miot psów rasy Labrador retriever o umaszczeniu biszkoptowym. Szczeniaki mają się urodzić w grudniu 2021 roku i być gotowe do odbioru wczesną wiosną 2022 roku. Rodzice: Mamą zostanie suczka Labrador retriever BASTI z Galicyjskiej Ziemi, Tata to samiec Labrador retriever REMEMBER ME Nordnix. Jak podaje hodowca rodzice szczeniąt są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A, ED-0/0…

Labrador Retriever szczenięta z hodowli Zkwp fci

W Hodowli Foresty Silver FCI zarejestrowanej w ZKwP niebawem pojawią się szczeniaki Labrador retriever w kolorze biszkoptowym. Miot planowany jest na marzec 2022 roku. Rodzice: Samiec Labrador retriever MONTE CHRISTO Sitkowski Bór D-A, ED-0/0, Eyes- clear EESVO, Full dentition, EIC- N/N, HNPK-N/N, PRA-N/N, CNM-, /N, OSD-N/N, MD-N/N, SD2-N/N, Mielopatia degeneracyjna exon -N/N, Narkolepsja- N/N, Cystynuria- N/N, Coat Lenght- L/l, DNA profile Laboklin, Suczka Labrador retriever Kolia Foresty Silver FCI,  HD- A, ED-0/0, EIC-N/N, PRA-N/N, OSD- N/N…

Labrador w Parku Miejskim Mława

Labrador w Parku Miejskim Mława

Dobrym zamiarem jest przyjść z labradorem do Parku Miejskiego w Mławie chcąc poznać innych miłośników piesków, z którymi można wymienić się doświadczeniami na temat czworonogich pupilów. Opłaca się sprawdzić tę miejscówkę, chcąc pospacerować z psem w województwie mazowieckim.

Labrador w Parku Trzech Kultur Nowy Dwór Mazowiecki

Labrador w Parku Trzech Kultur Nowy Dwór Mazowiecki

W Parku Trzech Kultur w Nowym Dworze Mazowieckim jest tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​można spędzać miło całe popołudnia na sielankowym relaksie z labradorem pod chmurką. Znajdując się z psem w województwie mazowieckim super planem jest wycieczka w to miejsce.

Labrador w Parku Karola Ferdynanda Wazy Wyszków

Labrador w Parku Karola Ferdynanda Wazy Wyszków

Park Karola Ferdynanda Wazy w Wyszkowie wyróżnia się otwartymi, szerokimi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub żwawy odpoczynek z labradorem. Nie omiń tego miejsca przebywając z psem w woj. mazowieckim.

Labrador w Parku Miejskim Piastów

Labrador w Parku Miejskim Piastów

Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale warto przeprowadzać ją też w Parku Miejskim w Piastowie, w którym napotkamy inne osoby z psami czy harcujące dzieci. W związku z tym odwiedzając z psem województwo mazowieckie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku Wolności Płońsk

Labrador w Parku Wolności Płońsk

Wiosna to klawy czas, aby pozwiedzać z labradorem Park Wolności w Płońsku i zobaczyć żywą, wyrazistą zieleń, chociaż i inne okresy roku także posiadają swoje zalety. Sprawdź z psem woj. mazowieckie i zajrzyj tu, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Glinianki Sulejówek

Labrador w Parku Glinianki Sulejówek

Wiosna to klawy czas, aby odwiedzić z psem labrador Park Glinianki w Sulejówku i ujrzeć soczystą, żywą zieleń, ale i inne pory roku także posiadają swoje zalety. Będąc z psem w woj. mazowieckim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Zamkowym Pułtusk

Labrador w Parku Zamkowym Pułtusk

W czasie spacerowania z labradorem w Parku Zamkowym w Pułtusku natkniemy się na co niemiara ciekawych miejsc, gdzie można pstryknąć swojemu pieskowi super fotki, by udostępnić je na facebooku lub na blogu. Dla psa woj. mazowieckie zapewnia mnóstwo przyjaznych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Labrador w Parku im. Solidarności Sierpc

Labrador w Parku im. Solidarności Sierpc

W Parku im. Solidarności w Sierpcu można wraz z labradorem zatrzymać się na małe fascynujące chwile, takie jak powąchanie kwiatów i krzewów. Sprawdź tę zieloną przestrzeń będąc wraz z psem w woj. mazowieckim.

Labrador w Parku Garwolin

Labrador w Parku Garwolin

Park miejski w Garwolinie oferuje zieleń, alejki, ławki oraz dobre trasy na spacer z labradorem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Odwiedź z psem woj. mazowieckie i wstąp tu, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Dębinki Zielonka

Labrador w Parku Dębinki Zielonka

Parku Dębinki w Zielonce to niezwykle popularne miejsce zgromadzeń mieszkańców, którzy szukają żwawego relaksu, chwili wytchnienia lub chcą spacerować z labradorem. Opłaca się odwiedzić tę miejscówkę, aby poćwiczyć z psem w województwie mazowieckim.

Labrador w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki Przasnysz

Labrador w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki Przasnysz

Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu to sympatyczne miejsce by oglądać urzekające plenery i uprawiać sporty. Tę zieloną strefę można odwiedzić z Labradorem o każdej porze roku. W związku z tym przemierzając z psem woj. mazowieckie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Jordanowskim Grójec

Labrador w Parku Jordanowskim Grójec

Twój Labrador ochoczo powróci do Parku Jordanowskiego w Grójcu wiedząc, że przeżyte tu chwile zawsze są dla niego pełne radości i wrażeń. Warto też sprawdzić to miejsce, chcąc pospacerować z psem w woj. mazowieckim.

Labrador w Parku Miejskim Kozienice

Labrador w Parku Miejskim Kozienice

Park miejski w Kozienicach jest wprost doskonałym miejscem, aby rozpocząć socjalizację szczeniaka Labradora z racji, że na tym obszarze łatwo o kontakt z innymi czworonogami spacerującymi z opiekunami. Sprawdź z psem województwo mazowieckie i zajrzyj tutaj, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku Miejskim Łomianki

Labrador w Parku Miejskim Łomianki

Kapitalną porą roku, podczas której trzeba pozwiedzać z Labradorem Park Miejski w Łomiankach jest jesień, wtedy też jego roślinność jest żywym obrazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Odwiedź z psem woj. mazowieckie i zajrzyj tutaj, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku im. M. Lasockiego Milanówek

Labrador w Parku im. M. Lasockiego Milanówek

Mieszkańcy cenią sobie Park im. M. Lasockiego w Milanówku za dające cień drzewa oraz szlaki przyjazne dla biegaczy i spacerowiczów z labradorami. Fajnie jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem województwo mazowieckie pospacerować tutaj.

Labrador w Parku na Zdunach Płock

Labrador w Parku na Zdunach Płock

Dla Labradora przesiadywanie w Parku na Zdunach w Płocku to doskonała rozrywka i możliwość progresu psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Z pewnością psu w woj. mazowieckim to miejsce przypadnie do gustu.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.