Labrador w Parku Dębinki Zielonka

Chciałbyś potrenować psa Labrador w Zielonce, sprawdź na pewno Park Dębinki. To miejsce, gdzie można choć na moment usiąść na ławce i odpocząć pod drzewami dla ochłody w ciągu gorących, letnich dni. Dla psa przebywanie w parku to świetna zabawa jak również sposobność rozwoju psychoaktywnego w zielonym środowisku. Przedwiośniem park nadal nie jest w pełni rozkwitu, ale można już dostrzec jego potencjał. Dla każdego psa ten obszar jest oazą, w której może niuchać krzewy, drzewa i kwiaty, a także pobawić się z napotkanymi pieskami.

Będąc w parku z psem nie zapominajmy o paru regułach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Zielonce

Miejski park to zaprojektowany teren zielony służący do edukacji, rekreacji i odpoczynku w środku miast, publicznie dostępny dla wszystkich mieszkańców. Co ważne podnosi też odporność miast, a na dodatek łagodzi skutki pewnych niepożądanych sił przyrody jak susza czy powódź. Bardzo urokliwy park na terenie miasta, który oferuje zieleń, alejki, ławki oraz dobre trasy na spacer z psem lub odpoczynek w miejskim zgiełku. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi rolkarzy, rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy w każdym wieku. Fajnie jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Labrador województwo mazowieckie poćwiczyć tutaj.

Adres parku: Księdza Zygmunta Abramskiego, Zosinek, Zielonka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-220, Polska

Dodaj komentarz