Labrador w Parku Zamkowym Pułtusk

Masz w planach wybiegać psa Labrador w Pułtusku, na pewno weź pod uwagę Park Zamkowy. Chcąc odetchnąć od rumoru miasta warto wybrać się na tę strefę zieleni i oddać się przyjemnym elementom waszego życia. W czasie spacerowania natkniemy się tu na wiele frapujących miejsc, gdzie da się cyknąć naszemu psu cudowne fotografie, aby pochwalić się nimi w mediach społecznościowych lub na blogu. Wczesną wiosną park nadal nie jest w pełni bogactwa natury, ale można już dostrzec jego potencjał. Wielu psom ten zakątek ewidentnie trafi w gusta mając na uwadze to, że łatwo tu spotkać wiernych czworonogich kamratów i zachęcić ich do zabawy.

Pamiętajmy o poniżej wyszczególnionych normach przebywając w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Pułtusku

Park miejski to otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu miejscowych, poświęcona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest również miejscem rodzinnej zabawy i rekreacji. Co ważne zwiększa również odporność miast, a także łagodzi następstwa niektórych negatywnych sił przyrody jak susza czy powódź. Park oferuje liczne ścieżki, gwarantując tym sposobem uczęszczającym dogodne warunki do przyjemnego wypoczynku. Miejski park to ochoczo uczęszczane miejsce zgromadzeń mieszkańców, poszukujących żwawego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Z pewnością psu Labrador w województwie mazowieckim to miejsce wpadnie w gusta.

Adres parku: Aleksandra Gajkowicza, Stare Miasto, Pułtusk, gmina Pułtusk, powiat pułtuski, województwo mazowieckie, 06-100, Polska

Dodaj komentarz