Labrador w Parku Karola Ferdynanda Wazy Wyszków

Jeśli chcesz spacerować z psem Labrador w Wyszkowie, obowiązkowo odwiedź Park Karola Ferdynanda Wazy. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od zgiełku miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Chcąc przeprowadzić socjalizację szczeniaka, to fajnym obszarem jest park, w którym planowo przyzwyczaimy pieska do otaczającego świata. Jednoznacznie nie da się określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, dlatego też należy sprawdzić jego atuty wiosną, latem, jesienią i zimą. Każdemu psu to miejsce ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że łatwo tu spotkać wiernych czworonogich kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o paru regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej strefy dla psa, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Wyszkowie

Miejski park to zaprojektowany zielony teren pełniący funkcję do rekreacji, odpoczynku i edukacji wewnątrz miast, publicznie dostępny dla wszystkich ludzi. Prócz tego hamuje przestępczość oraz zwiększa zaangażowanie mieszkańców. Park posiada niezwykły krajobraz i codziennie kusi dużą liczbę amatorów miejskiej zieleni, pragnących odpocząć w zharmonizowanym pięknie. Idealne miejsce dla złaknionych odprężenia mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, aby rzucać frisbee i przyswajać trochę promieni słonecznych. Pies Labrador w województwie mazowieckim na pewno polubi takie zielone obszary jak ten.

Adres parku: Bulwar Deptuły Kazimierza, ppor. mar.,, Latoszek, Wyszków, gmina Wyszków, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie, 02-700, Polska

Dodaj komentarz