Plac zabaw dla psów Kraków ul. Podmokła

Adres

Wybieg dla psów
ul. Podmokła
32-020 Kraków
Borek Fałęcki Wschód
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Podmokłej na terenie Borek Fałęcki Wschód, Kraków. Ten sporych rozmiarów wybieg ulokowany w zacisznym miejscu jest publicznie dostępny dla opiekunów czworonogów, a korzystać z niego można bez opłat i całodobowo. Idealna przestrzeń dla wszystkich osób, które chciałyby zagwarantować swojemu Labradorowi właściwą ilość ruchu w psim towarzystwie. Dodatkowo małą architekturę dla osób tworzą tu ławki i kosze na śmieci. Jednak brakuje oświetlenia, które ułatwiałoby korzystanie z psiego parku po zmierzchu.

Wybieg dla psów w Krakowie ma nawierzchnię z murawy, a ponadto zainstalowane ogrodzenie wokół placu udaremnia nieograniczone wydostanie się piesków poza obiekt. Ponieważ na właścicielu psa odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek porządkowania po psie zainstalowano tu kubły na psie odchody. Niestety nie przygotowano tu urządzeń do rekreacji dla psów. Brakuje takich przeszkód dla psów jak słupki do slalomu, przeskoki, pochylnie czy równoważnie. Natomiast parking dla aut zlokalizowany jest nieopodal parku, a niewiele dalej znajduje się rzeka Wilga.

1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Kraków ul. Podmokła”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.