Wybieg dla psów Kraków ul. Prądnicka 9 Park Kleparski

Adres

Wybieg dla psów
ul. Prądnicka 9
30-001 Kraków
Prądnik Biały
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, kostka brukowa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Prądnickiej 9, Prądnik Biały, 30-001 Kraków. Powierzchnia parku to 1300 m2 co stanowi, że można go określić jako park średniej wielkości. Ponadto sprawdzi się idealnie, aby wybiegać np. psa rasy labrador w Krakowie. Dodatkowo mogą z niego korzystać zarówno opiekunowie małych jak i dużych psów. Wejście do wybiegu jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Podłoże parku dla psa jest wyłożone trawą oraz kostką brukową co jest korzystne zarówno dla psów jak i opiekunów.

Wygodne ławki z pewnością ucieszą właścicieli czworonogów odwiedzających plac zabaw dla psów w Krakowie. Dodatkowo stawiając pojemniki na psie „niespodzianki” zarządca wybiegu zlikwidował kolejny istotny kłopot. Niestety na terenie psiego parku brakuje toru przeszkód. Obiekt ogrodzono siatką plecioną na wysokość 1,5 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed samowolnym oddaleniem się psa. Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym w kierunku dworca autobusowego Nowy Kleparz. Dla właścicieli psów chcących dojechać własnym transportem istnieje możliwość zaparkowania przy ul. Prądnickiej lub Kamiennej.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Kraków ul. Prądnicka 9 Park Kleparski”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.