Psi park Kraków ul. Kolista 1

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Kolista 19
Kobierzyn
30-382 Kraków
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, słupki do slalomu, tunel, przeskoki, talerzyki
  • Podłoże: trawa, ziemia, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Kolistej w Krakowie – Kobierzyn. To strefa, w której możemy swobodnie wypiąć ze smyczy swojego pieska, aby mógł wyszaleć się i pobawić z innymi psami. Publicznie dostępny dla opiekunów czworonożnych pupili teren wybiegu dla psów jest bez opłat i otwarty przez całą dobę. Oświetlenie psiego parku daje możliwość opiekunom czworonogów pracującym w ciągu dnia wyprowadzania psiaka po zmroku. Na placu zabaw dla psów zamontowano już większość atrakcji dla psów uwielbiających psie sporty. Obecnie na placu zabaw dla psów są usytuowane: równoważnia, słupki do slalomu, tunel, przeskoki, talerzyki. A więc jest to doskonałe miejsce dla właściciela labradora w Krakowie, aby poćwiczyć z psem na przeszkodach agility.

Dzięki zainstalowaniu mocnego ogrodzenia jesteśmy pewni, że psiak nie ucieknie bez zgody właściciela na zewnątrz wybiegu dla psów. Piasek i trawa zajmują sporą część tego parku dla psów. Są również elementy małej architektury jak ławki i kosze. Osprzęt krakowskiego psiego placu zabaw obejmuje także pojemniki na psie kupy, pojemniki z torebkami. Parking dla aut zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od parku, a niewiele dalej znajduje się kilka interesujących miejsc: plac zabaw dla dzieci, pumptrack.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.