Plac zabaw dla psów Kraków al. Solidarności

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Prądnicka 9
31-974 Kraków
Park Zalew Nowohucki
Nowa Huta
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: równoważnia, słupki do slalomu, tunel, przeskoki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów mieści się przy alei Solidarności, 31-974 w Krakowie, w Parku Zalew Nowohucki. Jest to dużej wielkości wybieg położony w bardzo urokliwym miejscu, nieopodal zbiornika wodnego. Niestety wybieg jest nie ogrodzony, dlatego pies bez smyczy może biegać ale tylko pod czujnym okiem właściciela. Mogą skorzystać z niego zarówno posiadacze małych i dużych pupili, w tym miejscu można zobaczyć praktycznie wszystkie rasy psów. Możliwość wejścia do parku dla psów jest całodobowa i bezpłatna. Nawierzchnia psiego parku ma podłoże trawiaste. Na powierzchni psiego parku rozlokowano tor przeszkód, na który składa się równoważnia, słupki do slalomu, tunel, przeskoki, dlatego wybierz się na ten skwerek poćwiczyć labradora w Krakowie.

Na pewno wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą właścicieli psów odwiedzających park. Umieszczając kubły na psie odchody właściciel wybiegu rozwiązał kolejny istotny problem. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej w kierunku przystanku Bulwarowa. Dobrym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących przyjechać własnym transportem jest parking samochodowy, który znajduje się w pobliżu wybiegu. Teren wybiegu jest zalesiony i znajduje się blisko wody, dlatego jest to idealne miejsce dla zabawy i odpoczynku z psem w upalne letnie dni.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.