Plac zabaw dla psów Kraków os. Oświecenia 1

Adres

Wybieg dla psów
os. Oświecenia 1
31-635 Kraków
Mistrzejowice
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, tunel, kładka, obręcze, pochylnia, słupki do slalomu, platforma, pieńki
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się na osiedlu Oświecenia na dzielnicy Mistrzejowice w Parku Tysiąclecia, Kraków. Możemy tu przyjść z naszym labradorem nawet po zmierzchu, ponieważ skwerek dla psów jest doświetlony okolicznymi latarniami. Nawierzchnia psiego skwerku ma podłoże trawiaste z wyznaczonym piaszczystym psim pisuarem. Umieszczenie na obszarze placu zabaw dla czworonogów kosza z dyspozytorem woreczków na psie nieczystości poszerzy świadomość społeczeństwa o konieczności sprzątania po swoim psiaku. Teren umożliwia psiakom i ich opiekunom zajęcia agility polegające na wspólnym forsowaniu profesjonalnego toru z wieloma urządzeniami.

Plac zabaw dla psów w Krakowie jest ogólnodostępny, bez opłat i czynny całodobowo. Ponadto znajdziecie tu wiele urządzeń zaprojektowanych z myślą dla czworonogów. Usytuowano tu m.in. tor przeszkód dla psów: przeskoki, tunel, kładka, obręcze, pochylnia, słupki do slalomu, platforma, pieńki i inne zabawki. Dodatkowo małą architekturę dla właścicieli psów stanowią tu kosze na śmieci i ławki. Przez solidne ogrodzenie jesteśmy pewni, że czworonożny przyjaciel nie ucieknie bez zgody opiekuna na zewnątrz wybiegu dla psów. W niedalekiej odległości wybiegu dla psów umiejscowiony jest parking dla pojazdów, oraz takie miejsca jak: fontanna parkowa, plac zabaw w Parku Tysiąclecia Kraków.


1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Kraków os. Oświecenia 1”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.